Wszystkie kobiety pragną poczuć się wyjątkowo, chcą widzieć jak facetowi czernieją oczy, gdy pokazują mu się w nowej bieliźnie. Chcą widzieć jak pulsująca krew odbiera mu zdolność logicznego myślenia, uwalniając jego spontaniczny potencjał.

Mijają lata i jest tylko gorzej. Trzymanie się za ręce podczas picia w ulubionej kawiarni, ulubioną kawę i to wszystko nawet 30 lat po ślubie. To nie utopijna fikcja. To tylko drobne wyrazy miłości, gra spojrzeń, słów i gestów będące wysiłkiem jaki każdy facet musi podjąć, by jego kobieta nie miała wątpliwości, że jest czymś więcej niż tylko apetycznym ciałem.

Bo sukces związku zależy od wielu czynników: połączenia emocjonalnego, dialogu, szczerego okazywania uczuć, kreatywnego pokonywania nudy ale też odpowiedniego dobrania pod względem charakterów.

A kobiecych typów jest nieskończenie wiele. Podczas ostatniej rozmowy w męskim gronie, wynotowałem 5 najczęściej spotykanych. Oto one:

‪# ‎Święte‬

Od takiej kobiety często usłyszysz: że ona taka nie jest, a na seks trzeba zasłużyć i może to zrobić tylko z wyjątkowym mężczyzną. Taka kobieta zachowuje się niezwykle poprawnie, aż do momentu gdy trafi na prawdziwego łotra. Wtedy zamienia się w świętą diablice, a jej nowe oblicze powoduję łzy i niedowierzanie na twarzy jej eks-chłopaka, który nie rozumie jak taka wspaniała istota mogła związać się takim dupkiem.
Taką kobietę poznasz po tym, że jeśli wrócisz z nią do domu tej samej nocy. Rano będzie powtarzać do znudzenia:
…ale opowiedz mi proszę coś o sobie.. – jakby szukając usprawiedliwienia dla nieprzemyślanej decyzji, jaką podjęła ubiegłej nocy.

#‎ Męczennice‬

Spełnienie odnajdują w trudach codziennego życia. Można powiedzieć, że to nerwy trzymają ją w kupie. Bez nich rozpadła by się jak domek z kart. Mocno zazdroszczą innym, ośmieszając gwiazdy, celebrytki i innych ludzi sukcesu przy każdej nadarzającej się okazji. To ciężki materiał do życia, jeśli chcesz spędzać w domu większość wolnego czasu.

‪# ‎Czarownice‬

Swoją duchowość i fizyczność traktują jako jedną energię. Wicie domowego gniazda i praca w korporacji z jednej strony a zmysłowa zabawa życiem z drugiej. Dla tych kobiet to proste.

#‎ Dziewice z wyboru‬

I nie chodzi mi tu o doświadczenia seksualne.To kobiety pokazujące i podkreślające wszędzie swoją niezależność. Ten typ dziewic może mieć dziesiątki facetów, ale dowiesz się tylko o tych, których uzna, że twoje męskie ego będzie w stanie znieść.

‪# ‎Wyliczanki‬

To wyjątkowo uroczy typ kobiet. Doskonale zdają sobie sprawę z całego procesu flirtu. I świadomie przeprowadzają go same, od początku do końca w taki sposób, że to facetowi wydaje się, że jest uwodzicielem. Co je wyróżnia?
Wzrok Jelonka Bambi w połączeniu z wrodzonym zachwytem w oczach i do mistrzostwa opanowany udawany opór. Kokieteria w pełnej odsłonie, by facet mógł poczuć się prawdziwym mężczyzną.

Nigdy nie pytaj jej: ilu miała facetów, odpowie wymijająco:
Ale których? Tych na przygodę/na związek/młodszych/starszych/czy obcokrajowców?
Dopiero po tej odpowiedzi facet zdaje sobie sprawę, że z myśliwego stał się ofiarą.

I to na razie tyle…

Pewnie mógłbyś coś dodać.

Pozdroo

Michał

O Autorze

Sympatyczne oblicze o manierach demona. Lubię: pić kawę, plątać się po mieście i nie słuchać dobrych rad.