Ananas: właściwości dla mężczyzn – czy sok ananasowy, lub owoc faktycznie doda Ci męskości?

ananas na męskość

Ananas to popularny owoc, który zachwyca nie tylko smakiem, ale również nieprzeciętnymi właściwościami. Nie bez powodu jest on bardzo często wybierany przez mężczyzn. Wielu z nich potwierdza, że jest to prosty, a jednocześnie naturalny sposób na to, aby wznieść jakość życia seksualnego na zupełnie nowy poziom.

Właściwości ananasa dla mężczyzn zachęcają do systematycznego spożywania opisywanego produktu. Oczywiście trzeba pamiętać, że pierwsze pożądane zmiany zwykle pojawiają się dopiero po czasie. Nie można więc oczekiwać zmian już po jednej porcji owocu. Najlepiej wprowadzić go do codziennej diety.

W ananasie znajdziemy szereg drogocennych witamin oraz minerałów, które wspierają pracę całego organizmu. To źródło witaminy A, C oraz E. Ogromną rolę odgrywają także biotyny, magnez, fosfor, cynk, czy też miedź. Owoc lub sok ananasowy dla mężczyzn mogą znakomicie wpłynąć na wiele obszarów życia. Warto jest poznać szczegóły!

Poprawa jakości potencji

Problemy z erekcją dotykają mężczyzn w różnym wieku. Są one jednak szczególnie dotkliwe dla panów w młodym wieku, od których zwykle oczekuje się pełnej sprawności seksualnej. Ananas na potencję wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę – z łatwością można uwzględnić go w swoim menu. Pierwsze pożądane rezultaty powinny pojawić się już po kilku tygodniach, jednak jest to kwestia bardzo indywidualna.

wpływ na potencję

Osoby, które zastanawiają się, jakie są właściwości ananasa dla mężczyzn, powinny zapoznać się z działaniem składników odżywczych omawianego owocu:

 • Witaminy z grupy B – bezpośrednio odpowiadają za poziom libido. Ich niedobór może drastycznie obniżyć ochotę na seks, co zwiększa prawdopodobieństwo pojawienia się problemów z erekcją. Ponadto ciężko jest osiągnąć stan podniecenia.
 • Witamina A – wpływa na ogólną kondycję oraz wytrzymałość organizmu. Oddziałuje także na poziom wydolności. Zbyt mała ilość omawianej witaminy może spowodować chroniczne zmęczenie, brak energii i sił witalnych. Trzeba pamiętać, że są to czynniki, które mogą zaszkodzić męskości.
 • Witamina E – nie tylko poprawia ochotę na seks, ale również krążenie krwi. Skuteczne i niezakłócone ukrwienie narządów płciowych jest niezbędne do tego, aby osiągnąć oraz utrzymać erekcję.
 • Cynk – wzmaga apetyt na kontakty intymne. Nie bez powodu produkty spożywcze bogate w cynk uznawane są za afrodyzjak. Im wyższy stopień podniecenia, tym lepsza jakość potencji. Jest to niezwykle ważne podczas eliminacji kłopotów z erekcją.
 • Magnez – oddziałuje przede wszystkim na układ nerwowy. Koi napięcie i stres, dodaje sił witalnych, a także redukuje znużenie. Niedobór omawianego składnika może pogorszyć jakość seksu.

Właściwości soku ananasowego sprawiają, że wielu panów decyduje się na jego spożywanie każdego dnia. Oczywiście jest to wyśmienita opcja nie tylko dla tych, którzy mają problemy z potencją. Ananas traktowany jest często jako afrodyzjak, ponieważ w bezinwazyjny sposób podnosi poziom libido.

ananas jako afrodyzjak

 Składniki odżywcze znajdujące się w ananasie doskonale wpływają na układ krążenia, co jest podstawą do tego, aby osiągnąć maksymalny wzwód. Ponadto zmniejsza to ryzyko niespodziewanego odpływania krwi z narządów płciowych, co chroni przed zanikaniem erekcji w trakcie zbliżenia. 

Wpływ na smak spermy

Nie każdy wie, o co chodzi z ananasem i w jaki sposób wpływa on na smak spermy. Prawdą jest, że jego spożywanie może uczynić seks oralny o wiele słodszym. Jedzenie ananasa przed stosunkiem nie ma większego sensu w przypadku, gdy zależy nam jedynie na poprawie walorów smakowych nasienia. Niezbędne jest to, aby spożywać go codziennie lub co kilka dni.

Nie każda osoba lubi naturalny smak spermy, co stawia pewne ograniczenia podczas kontaktów seksualnych. Trzeba mieć świadomość, że największą rolę odgrywa tutaj dieta, a także używki. Papierosy nadają gorzkiego posmaku, który nierzadko bywa nieakceptowany.

wpływ na smak spermy

Ananas a sperma to temat, który interesuje nie tylko mężczyzn, ale również kobiety. Omawiany owoc posiada w sobie sporą ilość cukrów prostych – to właśnie one odpowiadają za poprawę smaku oraz zapachu nasienia. Wiadomym jest to, że rezultaty nie pojawiają się z dnia na dzień.

Po jakim czasie ananas zmienia smak spermy? Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Zazwyczaj poprawa jest stopniowa, a więc już po kilku pierwszych tygodniach powinny pojawić się pierwsze pozytywne efekty. Można spotkać się z opiniami, że po około 6 miesiącach sperma ma wyraźnie słodszy smak.

ananas a sperma

Należy zaznaczyć, że nie tylko ananas ma wpływ na spermę. Warto jest wprowadzić w życie poniższe wskazówki:

 • Ograniczyć ilość spożywanej kawy, napojów słodzonych oraz energetycznych, czy też alkoholu.
 • Zrezygnować z papierosów lub maksymalnie zredukować liczbę wypalanych sztuk.
 • Postawić na zróżnicowaną dietę, która jest pełnowartościowa, a jednocześnie właściwie dopasowana do osobistych potrzeb. Niemile widziany jest nadmiar tłustych mięs, słodkich i słonych przekąsek, przetwarzanej żywności, czy też fast foodów.
 • Wprowadzić do diety optymalną ilość słodkich i kwaśnych owoców m.in. ananasów, pomarańczy, mandarynek.

Wsparcie podczas odchudzania

Ananas na diecie musi być spożywany z umiarem. Istotne jest to, aby jednorazowa porcja nie była zbyt duża. Wyżej wspomniane cukry proste mogą sprawić, że osiągniemy rezultaty odwrotne do zamierzonych. W 100 g opisywanego owocu znajdziemy około 50 kcal.

Nie każdy wie, że ananas może pomóc w diecie. Znajdujące się w nim składniki chronią układ pokarmowy, a także regulują procesy trawienne. Z pewnością docenią to ci, którzy posiadają problem ze spowolnionym metabolizmem.

usprawnienie trawienia

Owoc lub sok z ananasa może:

 • przyspieszyć procesy trawienne,
 • wyeliminować uporczywe zaparcia,
 • złagodzić bóle żołądka, nudności po jedzeniu, zgagę,
 • zmniejszyć ryzyko pojawienia się dolegliwości po spożyciu obfitego posiłku,
 • zwiększyć efektywność eliminacji toksyn.

Oczywistym jest, że przemiana materii ma duży wpływ na proces odchudzania. Zalegające treści pokarmowe oraz toksyny stanowią poważny problem podczas eliminacji nadprogramowych kilogramów.

Warto pamiętać, że wyżej wymienione właściwości dotyczą produktów bez konserwantów. Mowa tutaj o świeżych owocach, czy też samodzielnie wyciskanych sokach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *