Poznałem kiedyś Mariana. Szliśmy galerką, a on nerwowo rozglądał się z dziewczynami.. Robił wrażenie spiętego. Podczas gdy ja delektowałem się wspaniałym dniem na luzie rozmawiając z ludźmi wokół. On dalej były spięty. Spięty jak plandeka na żuku. W końcu gdy przechodziła obok nas czarnowłosa studentka, na uroczych szpilkach a głowa Mariana prawię przekręciła się jak głowa opętanej dziewczynki na filmach z egzorcyzmami, nie wytrzymałem. Chwyciłem go dłonią z kark i pchnąłem mocno w stronę dziewczyny..

Po 10 minutach wrócił rozluźniony z uśmiechem na twarzy mówiąc: Dzięki.

Taki ze mnie chamski motywator, ale jako że Maniek wziął nr, to uznaję, że taka pomocna dłoń była mu potrzebna.

Tydzień później spotkaliśmy się na klubach. Spytałem jak tam idzie?

-Pisaliśmy ze sobą kilka dni a potem przestała odpisywać. Nie wiem co jest grane? – odpowiedział.

Co oznacza gdy dziewczyna nie odpisuje?

Pamiętam jak kiedyś szedłem ulicą Szewską z 2 koleżankami. Zaczęły opowiadać jak to podrywali ich faceci, potem pisali do nich sms i na fb, opowiadały jak się z nimi spotykały albo ich olewały.

Przysłuchując się ich rozmowie, zapytałem je wtedy: Co oznacza gdy dziewczyna nie odpisuje? – W odpowiedzi usłyszałem tylko szyderczy śmiech.

I teraz dochodzimy do sedna. Może wyda Ci się to dziwne, ale nie jest ważne dlaczego dziewczyna nie odpisuje.

Ważne jest:

#1. Dlaczego przejmujesz się tym że ona tego nie robi?—> Może mieć hujowy humor – to kobieta

#2. Dlaczego zastanawiasz się  jak dziewczyna odpisuje jednym słowem, na przeciw twoich tekstowych minipowieści.—> Nie wzbudziłeś dostatecznie dużego zainteresowania i ona nie ma powodów by inwestować w takie gówno-pisanie.

#3.Dlaczego piszecie ze sobą kilka dni, (ZAMIAST SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ SPOTKAĆ) a potem ona nawet nie odpisuje, mimo twoich widocznych starań. —> W Twojej głowie stworzył się obraz waszej wspólnej przyszłości, randek i motyli w brzuchu, a jej głowa jest normalna i ona tak nie ma.

Jeśli tak masz to:

W twoim umyśle, w samym jego centrum jest takie miejsce, gdzie znajduje się coś na wzór fotela albo królewskiego tronu (to zależy od stopnia twojego zdeprawowania) i tam siedzi twoja męska energia albo smętna pizda.

Jak jest energia, to nie przejmujesz się tym, że ona nie odpisuje. Jak ten drugi twór to znacznie gorzej dla Ciebie, bo jako lekarstwa potrzebujesz solidnego prania mózgu. Którego ja Ci nie zaserwuje. Ale mogę dać radę, która sprawi, że już nigdy nie będziesz przejmował się tym czy dziewczyna pisze czy nie.

Co robić?

 

Miej kilka superowych dziewczyn z którymi będziesz pisał.. Jak jedna nie będzie odpisywać to nawet tego nie zauważysz.

A kto wie, może za jakiś czas, sama się do Ciebie odezwie zdziwiona.. z pytaniem: dlaczego do mnie już nie piszesz?

Bo tak też bywa…

Pozdrooo

O Autorze

Sympatyczne oblicze o manierach demona. Lubię: pić kawę, plątać się po mieście i nie słuchać dobrych rad.