Ćwiczenia na powiększenie członka (jelqing, rozciąganie, zsuwanie pierścienia i inne) – jak bezpiecznie wydłużyć penisa?

ćwiczenia na powiększenie penisa

Dzisiaj na tapecie temat dość specyficzny, bo mowa będzie o powiększaniu penisa. Wielu mężczyzn ma problem z rozmiarem (wielu więcej niż może się wydawać) – mało kto oczywiście się tym dzieli, dlatego tak naprawdę skala jest w pewien sposób zatajona. Krótki rzut oka na statystyki wyszukiwarek i okazuje się, że tego typu problemy są zarówno w Polsce jak i na całym świecie dość powszechne.

Tak naprawdę nie ma się czego wstydzić, ale do tematu trzeba podejść przede wszystkim z głową. Niektórzy rozważają nawet operację, co może wiązać się z poważnymi powikłaniami. Zdecydowanie mniej inwazyjną ścieżką jest połączenie ćwiczeń z odpowiednią suplementacją np. polecanym na blogu naturalnym i preparatem Member XXL (zobacz produkt, zobacz recenzję).

Zacznijmy jednak od początku i odpowiedzmy sobie dlaczego zainteresowanie się tym tematem jest tak istotne. powiększ penisa

Mężczyzna, który nie narzeka na rozmiar swojego członka dobrze czuje się w swoim ciele, jest pewny siebie, szczególnie w sprawach łóżkowych. A kiedy w tej kwestii mu się układa, z wszystkim innym radzi sobie bez najmniejszego problemu. Niestety jednak niektórzy panowie mają spore uwagi co do wielkości penisa. Wręcz ubolewają nad zbyt małym przyrodzeniem. To sprawia, że unikają kontaktów z kobietami, bardziej zamykają się w domu, aniżeli wychodzą na imprezy czy do miejsc, w których mogliby kogoś poznać. Czują się też słabsi od innych facetów, gorsi, źle czują się w ich towarzystwie.

Czy wobec tego jest jakiś sposób, który pomógłby im zwiększyć rozmiar penisa? Metod jest wiele, a ich działanie zależy od wielu czynników.

Jakie są ćwiczenia na powiększanie penisa? Jak skutecznie i szybko wydłużyć członka? Zna ktoś sposób na zwiększenie rozmiaru prącia? Ćwiczenia czy tabletki – jak wydłużyć penisa?

Takie pytania można zastać na forach internetowych i męskich blogach. Mężczyźni dopytują, w jaki sposób się ratować i chcą za wszelką cenę poznać sposób, który pomoże im zyskać pełną sprawność seksualną. Dziś z radami dotyczącymi tego tematu czy też problemu można zetknąć się nie tylko na forach czy blogach.
Skuteczną metodą na powiększenie członka są ćwiczenia. Ważne jest tu to, aby wykonywać je poprawnie i z należytą dokładnością. Tylko wtedy będzie można uzyskać oczekiwane efekty.

Ćwiczeń, jakie można wykonywać w tym zakresie jest wiele. Wybór należy do każdego z osobna. Poniżej kilka ciekawych propozycji. Warto także podkreślić, że efekty ich stosowania pojawiają się z reguły po upływie dłuższego czasu. Nie można więc liczyć na błyskawiczne zmiany po wykonaniu pierwszej serii. Nie należy jednak się tym do nich zniechęcać.

Co to jest jelqing?

Rozglądając się za ćwiczeniami na powiększanie penisa niektórzy mężczyźni trafiają na dziwne nazwy. Stąd niektórzy dopytują, co to jelqing. Otóż są to specjalne ćwiczenia na wydłużenie członka, które wykonuje się bardzo prosto. Nie sprawiają trudu, nie wymagają specjalnego przygotowania. Wystarczy odrobina prywatności, aby móc przeprowadzić taki trening.

Jelqing jest jednym z najpopularniejszych tego rodzaju ćwiczeń. Trening należy rozpocząć od nałożenia środka zwiększającego poślizg. Może to być oliwka, krem czy lubrykant. Dzięki niemu łatwiej jest wykonywać ćwiczenia i ochronić członka przed otarciami. Jeżeli zdecydowałeś się właśnie na to ćwiczenie, powinieneś wykonać je w następujący sposób:

Kciuk i palec wskazujący połącz ze sobą, tak by uzyskać okrąg. W ten sposób obejmij członka u nasady i wykonaj ruch w kierunku żołędzi, ale do niej nie dochodząc. Następnie puść penisa, chwyć go w ten sam sposób drugą ręką i wykonaj tę samą czynność. Pojedynczy ruch powinien trwać 3 sekundy, a cały trening około 30 minut. Należy wykonywać je energicznie, sprawnie zmieniając dłonie. Tylko wtedy można spodziewać się efektów. Ważne jest to, aby ćwiczyć regularnie i zawsze z maksymalnym zaangażowaniem.

 

Takie ćwiczenia na wydłużenie członka mogą przyczynić się do osiągnięcia satysfakcjonującego rozmiaru.

rozmiar penisa

Można powiedzieć, że jelqing jest tym samym ćwiczeniem co zsuwanie pierścienia. Wykonuje się je na tej samej zasadzie. Niektórzy mężczyźni wykonują tę czynność razem z partnerką, traktując ją jako grę wstępną czy też zabawę. Wówczas nie jest ono zbyt nudne czy monotonne.

Rozciąganie penisa jako ćwiczenie

Kolejnym ćwiczeniem na powiększenie penisa jest po prostu rozciąganie. Pytanie tylko, na czym konkretnie polega trening? Nie jest wcale trudny, a efekty bywają naprawdę satysfakcjonujące.

W tym celu naciągnij maksymalnie skórę na prąciu i chwyć członka u nasady. Zaciskając dłoń, wykonuj ruch wzdłuż członka, zatrzymując ją przy żołędzi. Następnie delikatnie poluźnij dłoń i powróć do nasady penisa. Czynność tę należy powtórzyć 100 – 200 razy.

 

Takie ćwiczenia na powiększenie członka są bardzo proste. Jednak systematyczne ich wykonywanie i dokładne, może przyczynić się do uzyskania satysfakcjonujących efektów w całkiem krótkim czasie.
 Ćwiczenia te nie powinny boleć. Nad ich intensywnością musi już każdy zapanować samodzielnie. Rozciągać penisa należy do granic możliwości, bez przesady, aby go zbyt mocno nie nadwyrężyć. Jest to bardzo ważne, aby móc także w czasie treningów czy po prostu między treningami normalnie funkcjonować i nie doznać kontuzji uniemożliwiającej normalne współżycie.  

Pompki i urządzenia rozciągające

Mężczyźni, którzy dość mocno ubolewają nad zbyt małym penisem, decydują się nawet na coraz dziwniejsze rozwiązania. Wśród nich jest stosowanie pompek i urządzeń rozciągających. Popularne są też specjalne odważniki, które zakłada się na 5 czasem nawet 10 minut. Ćwiczenie to wykonuje się w kilku seriach.

Ćwiczenie mięśni Kegla

Każdy mężczyzna zapewne doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie sam rozmiar penisa jest ważny w osiąganiu pełnej satysfakcji seksualnej. Liczy się tu również kontrola nad erekcją i długość jej trwania. Wpływ na to może mieć ćwiczenie mięśni Kegla.

Jeżeli chcesz wykonać ten trening, napnij mięśnie Kegla, utrzymaj napięcie przez 2-3 sekundy, a następnie rozluźnij się i wykonaj kolejne powtórzenie. Tak proste ćwiczenie trzeba wykonywać codziennie. Warto rozpocząć od 30 powtórzeń dziennie. Regularne wykonywanie tego ćwiczenia może zwiększyć wytrzymałość mężczyzny w czasie seksu.

Ćwiczenia na powiększenie penisa a bezpieczeństwo

czy ćwiczenia na penisa są bezpieczne?

Mężczyźni, którzy poważnie zastanawiają się nad rozpoczęciem ćwiczeń w celu powiększenia penisa mają pewne obawy. Zazwyczaj dopytują, czy ćwiczenia na powiększenie członka są bezpieczne. Nie chcieliby sobie zaszkodzić. Liczą też na to, że uda im się uniknąć bólu. Pytanie wobec tego, czy takie ćwiczenia są bezpieczne?

Okazuje się, że tak, jeżeli są wykonywane zgodnie z zaleceniami. Mężczyzna nie powinien przesadzać z intensywnością. Najlepiej też, aby wykonywał ćwiczenia bez używania pompek, ciężarków i innych gadżetów. Zupełnie naturalny sposób też może zadziałać i przyczynić się do uzyskania satysfakcjonujących zmian.

Warto pomyśleć o wykonywaniu tych ćwiczeń razem z partnerką. W Internecie można natknąć się na różne pomysły, przeróżne metody powiększania penisa. Niestety nie wszystkie są bezpieczne. Trzeba w związku z tym dokonać solidnej selekcji.

Bezpieczne ćwiczenia na penisa nie czynią cudów. Nie można spodziewać się efektów z dnia na dzień. Jednak z biegiem czasu są zauważane. Mówią o tym mężczyźni, którzy mieli okazję już tego typu metody stosować.

 

Wszystkie metody powiększania penisa zazwyczaj sprowadzają się do rozciągania go. Wykonuje się to na różne sposoby. Takie ćwiczenia penisa to same korzyści. Dotyczą one nie tylko zwiększenia rozmiaru, ale również poprawy możliwości w zakresie samego współżycia z kobietą. Pozwalają wydłużyć erekcję i tym samym korzystnie wpływają na kondycję seksualną mężczyzny. Warto wobec tego poważnie przemyśleć ten sposób. Instrukcja każdego ćwiczenia jest prosta, a efekty mogą być naprawdę satysfakcjonujące. Najbardziej jednak liczy się tu chyba bezpieczeństwo.

Ćwiczenia członka jako bezpieczna alternatywa dla mężczyzn

większy penis

Mały penis to duży problem dla każdego mężczyzny. Dlatego nic dziwnego w tym, że tak każdy intensywnie szuka sposobu na powiększenie go, a kiedy pojawia się choć mała szansa na to, aby ten cel osiągnąć, robią wszystko, co tylko możliwe. Niektórzy wykonują ćwiczenia na powiększenie prącia i cieszą się z uzyskanych efektów. Inni decydują się na zabiegi chirurgiczne, które różnie się kończą. Czasem mężczyźni postanawiają stosować tabletki, aby móc w końcu cieszyć się satysfakcjonującym rozmiarem penisa.

Ćwiczenia są tu jednak najbezpieczniejsze. Co prawda do efektu prowadzą dość długo, ale przynajmniej bezpiecznie. Dzięki temu mężczyźni dowiadują się, co to rozciąganie penisa i jaki wpływ na ich penisa mogą mieć regularnie wykonywane ćwiczenia. Należy również podkreślić, że tego typu i inne treningi przeprowadzane z udziałem penisa mogą jednocześnie przyczynić się do zwiększenia jego sprawności podczas seksu.

Mężczyzna dzięki takim ćwiczeniom dłużej wytrzymuje, może częściej się kochać, jest po prostu w dobrej kondycji. Dlatego nie tylko ze względu na rozmiar warto je wykonywać. Zresztą, nie musi tego robić samodzielnie. Warto, aby zadbał o obecność swojej partnerki w czasie treningów. Takie ćwiczenia można spokojnie potraktować jako grę wstępną czy zabawę erotyczną. Wystarczy użyć wyobraźni, aby intensywny trening zamienić w przyjemność i jeszcze coś więcej na tym zyskać.

Wsparcie nr 1 dla ćwiczeń na powiększenie penisa:


Member XXL

Bezpieczny w stosowaniu
Naturalny skład
90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

ZOBACZ MEMBER XXL (oficjalna strona)
 

  Dla pełnego bezpieczeństwa omijaj portale aukcyjne i zakupy u osób prywatnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *