Eron Plus: opinie, cena i gdzie kupić? Czy ma skutki uboczne?

Eron Plus

Według szacunków sprzed kilku lat, na zaburzenia erekcji cierpi ponad 2,5 mln Polaków. Dzisiaj jednak wiadomo, że skala tego problemu jest jeszcze większa.

Paradoksalnie, wraz z rozwojem, rośnie również liczba osób borykających się z tym defektem. Czynników kształtujących ten problem jest mnóstwo – począwszy od prowadzonego stylu życia, poprzez choroby organiczne, a skończywszy na zaburzeniach natury psychologicznej.

Na szczęście, ogromny rozwój skutkuje tym, iż na rynku dostępnych jest coraz więcej preparatów wspomagających sprawność seksualną mężczyzn. Propozycją, której pragniemy się dzisiaj lepiej przyjrzeć jest Eron Plus – tabletki na erekcję.

Co to jest Eron Plus?

Eron Plus to tabletki dla mężczyzn borykających się z zaburzeniami potencji, tj. brakiem zdolności do tzw. „reakcji seksualnych”.

Warto wiedzieć! Definicja encyklopedyczna przedstawia potencję jako zdolność do rozpoczęcia, utrzymania i doprowadzenia do końca satysfakcjonującego stosunku płciowego.

Tabletki na potencję Eron Plus to produkt, o którym nie można powiedzieć, że jest jednym z wielu. Wszystko za sprawą innowacyjnej, dwutorowej formuły. Eron Plus to kompleksowa propozycja, w której skład wchodzą dwa rodzaje tabletek:

 • Eron Plus – tabletki do stosowania codziennego.
 • Eron Plus Before – tabletki do stosowania bezpośrednio przed stosunkiem.

Takie rozwiązanie ma gwarantować nie tylko osiągnięcie erekcji „na czas”, ale także eliminowanie zaburzeń. Jak przekonuje producent na oficjalnej stronie, Eron Plus:

 • usuwa podłoże problemów z erekcją (dociera do źródła problemu)
 • gwarantuje silną i trwałą erekcję
 • zapewnia znacznie dłuższy i bardziej intensywny seks
 • nie powoduje skutków ubocznych

Rosnąca popularność tego produktu może wskazywać, że Eron Plus to naprawdę skuteczne rozwiązanie na problemy z erekcją. Niemniej jednak, aby być pewnym co do jakości tego produktu postanowiliśmy zweryfikować skład tabletek (zarówno Eron Plus, jak i Eron Plus Before) oraz przeanalizować opinie konsumentów.

Skład tabletek Eron Plus

skład tabletek

Jak wspomnieliśmy powyżej –  Eron Plus w przeciwieństwie do innych produktów w tej kategorii, to formuła składająca się z dwóch produktów, tj. Eron Plus do stosowania codziennego oraz Eron Plus do stosowania na 30 minut przed stosunkiem. 

Jak przekonuje producent, dzięki zastosowaniu dwutorowej formuły – Eron Plus nie ma sobie równych.

Skład tabletek Eron Plus do stosowania codziennego

Eron Plus na co dzień to tabletki, w których skład wchodzi aż osiem substancji aktywnych, tj.: l-arginina HCl, ekstrakt korzenia maca, ekstrakt z buzdyganka ziemnego, ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego, ekstrakt z kozieradki pospolitej, witamina E, cynk oraz witamina B6.

 • L-arginina HCl to organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów kodowanych przez DNA. To prekursor tlenku azotu, co oznacza, że pełni istotną rolę w regulacji ciśnienia krwi. Oznacza to, że może mieć ogromne znacznie dla osiągania erekcji.Co więcej, w anglojęzycznej encyklopedii możemy przeczytać, że l-arginina odgrywa również bardzo ważną rolę w uwalnianiu hormonów. Dlatego nierzadko jej stosowanie polecane jest w celu regulowania gospodarki hormonalnej.Niewątpliwe, argininę należy rozpatrywać w kategoriach kluczowego składnika dostępowego w tabletkach Eron Plus.
 • Ekstrakt z korzenia maca znany również jako żeń-szeń peruwiański to roślina zielna pochodząca z Ameryki Południowej. Przypisuje jej się mnóstwo właściwości prozdrowotnych – od wzmocnienia organizmu, poprzez zwiększenie płodności, a skończywszy na wspomaganiu sprawności seksualnej.Korzeń maca dostarcza wszelkie niezbędne aminokwasy (w tym – opisywaną wyżej argininę). Choć najczęściej przedstawiany jest jako środek na erekcję, to jego kluczową właściwością jest pozytywny wpływ na ruchliwość plemników, co podnosi płodność u mężczyzn.
 • Buzdyganek ziemny (tribulus terrestris) to roślina, którą określa się mianem najsilniejszego naturalnego boostera testosteronu. Co więcej, badania na zwierzętach potwierdziły właściwości afrodyzjakalne buzdyganka (zwiększona aktywność seksualna).W związku z tym, iż poziom testosteronu ma ogromny wpływ na sprawność seksualną mężczyzn, boostery testosteronu takie jak tribulus terrestris bardzo często odgrywają kluczową rolę przy zaburzeniach erekcji.
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (panax ginseng) to źródło wielu substancji aktywnych. Na szczególną uwagę zasługują ginsenozydy i panaksozyd A. Według licznych źródeł – ekstrakt z tej rośliny nie tylko wspomaga ogólną sprawność seksualną, ale także działa afrodyzjakalnie.Prócz powyższych, ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego to także świetny sposób na zwiększenie energii w organizmie, co również może być traktowane jako sposób na niskie libido (większe pokłady energii to wyższa skłonność do aktywności seksualnej).
 • Ekstrakt z kozieradki pospolitej to źródło wielu witamin (B1, B2, B3, B6, B9, C) oraz minerałów (wapń, żelazo, magnez, mangan, fosfor, potas, sód, cynk). Kozieradkę podobnie jak buzdyganek ziemny określa się mianem naturalnego boostera testosteronu. W wielu kulturach, kozieradka traktowana jest również jako naturalny afrodyzjak.
 • Witamina B6, witamina E, cynk to substancje mające ogromne znaczenie biologiczne. Ich niedobór może powodować między innymi zaburzenia sprawności seksualnej. W związku z tym, ich wysoka zawartość w Eron Plus nikogo nie może dziwić.

Aby nieco lepiej zobrazować bogaty skład Eron Plus (tabletki do stosowania codziennego) przedstawiamy zawartość poszczególnych substancji w dziennej porcji preparatu:

Składnik aktywny

Zawartość w porcji dziennej (2 kapsułki)

RWS (%)

L-arginina HCl

750,00 mg

Ekstrakt Korzenia Maca (Lepidium meyeni) 4:1

50,00 mg

Ekstrakt z Buzdyganka Ziemnego (Tribulus Terrestris) [40% Saponin]

50,00 mg

Ekstrakt z Korzenia Żeń-Szenia Koreańskiego (Panax ginseng) [4% Ginsenozydów] [4:1]

50,00 mg

Ekstrakt Kozieradki Pospolitej [20% Saponin] (Trigonella foenum graecum) [4:1]

50,00 mg

Witamina E

24,00 mg

200%

Cynk

7,50 mg

75%

Witamina B6

2,80 mg

200%

Skład tabletek Eron Plus Before

Tabletki do stosowania 30 minut przed stosunkiem – Eron Plus Before w swoim składzie mają tylko jedną substancję, a mianowicie – L-Argininę. Z tą jednak różnicą, że jej zawartość w jednej kapsułce jest znacznie większa. W dodatku, sugerowana dawka to nie 2, a 4-6 kapsułek.

Składnik Zawartość w 4 kapsułkach Zawartość w 5 kapsułkach Zawartość w 6 kapsułkach
L-arginina HCl 2000,00 mg 2500,00 mg 3000,00 mg

Biorąc pod uwagę skład produktu Eron Plus – robi wrażenie. Wszakże, rzadko kiedy producenci oferują tabletki do stosowania codziennego i bezpośrednio przed stosunkiem w ramach jednej formuły. Nic więc dziwnego w tym, że Eron Plus cieszy się tak dużą popularnością.

Jak stosować?

jak stosować Eron Plus

Eron Plus to rozwiązanie, które jest niezwykle wygodne jeśli chodzi o stosowanie. Tabletki „Eron Plus” należy przyjmować codziennie dwa razy po jednej kapsułce – najlepiej 30 minut przed posiłkiem. Natomiast „Eron Plus Before” należy przyjmować tylko i wyłącznie przed stosunkiem (zaleca się na 30 minut przed zbliżeniem). W obu przypadkach producent zaleca popijać produkt dużą ilością wody (300 ml).

Preparat przeznaczony jest dla wszystkich mężczyzn borykających się z zaburzeniami erekcji – niezależnie od wieku. Ze względu na fakt, iż produkt oparty jest tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach, nie ma przeciwwskazań do jego stosowania prócz nadwrażliwości na zawartą w nim substancję.

 Stosowanie Eron Plus, a alkohol  O ile w przypadku innych preparatów stosowanie alkoholu podczas przyjmowania tabletek często jest zabronione, o tyle w przypadku Eron Plus – nie ma takich wskazań na ulotce producenta. Warto jednak wiedzieć, że nadmierne spożywanie alkoholu ma ogromny wpływ na potencję.

Czy Eron Plus to produkt bezpieczny?

bezpieczeństwo stosowaniaCzęstokroć o suplementach diety na erekcję mówi się, że są to rozwiązania mogące powodować rozmaite skutki uboczne. To oczywiście błąd, który wynika z mylnego traktowania naturalnych środków takich jak Eron Plus.

Jak powszechnie wiadomo „niebieskie tabletki” mogą powodować szereg różnych zaburzeń.  Niemniej jednak, Eron Plus nie ma z nimi nic wspólnego.  Obydwa produkty możemy porównywać tylko pod jednym aspektem, a mianowicie – skuteczności.

Wracając jednak do bezpieczeństwa, pragniemy zauważyć, że do tej pory (produkt dostępny jest na rynku od kilku lat i w wielu krajach na świecie) nie odnotowano znaczących skutków ubocznych stosowania Eron Plus.

Oczywiście, decydując się na suplementację tego preparatu powinniśmy zawsze stosować się do zaleconego dawkowania. Wszelkiego rodzaju zmiany w stosowaniu Eron Plus należy konsultować ze specjalistą – lekarzem lub farmaceutą.

Opinie na temat Eron Plus

Skuteczność przy wykorzystaniu formuły Eron Plus zdaje się być bardzo wysoka. Sugerują to liczne pozytywne opinie i recenzje publikowane na forach i portalach tematycznych.

Zdecydowana większość mężczyzn uważa ten produkt za skuteczny. Jak przeczytamy, Panowie chwalą sobie Eron Plus za to, że „nigdy nie zawodzi” i stanowi „gwarancję erekcji”. Dla mężczyzn bardzo ważne zdaje się być również to, że produkt finalnie pozwala pozbyć się problemów. Według wielu relacji, długotrwałe stosowanie Eron Plus doprowadza do tego, że nie trzeba sięgać po tabletki „Before”, co gwarantuje większy komfort i pozwala uprawiać spontaniczny seks.

Co ciekawe, opinie o Eron Plus sugerują również, że jest to produkt atrakcyjny cenowo. Trudno się z tym nie zgodzić – za 189,00 zł (cena regularna) otrzymujemy aż 120 tabletek (~1,50 zł / tabletka). W przypadku innych, popularnych środków musimy zwykle zapłacić co najmniej kilkanaście złotych za jedną tabletkę.

Liczba osób niezadowolonych z Eron Plus jest relatywnie niska. Częstokroć mężczyźni negatywnie recenzują ten produkt ze względu na ograniczoną dostępność. Niestety, produkt nie jest dostępny w sklepach stacjonarnych i aptekach.

Biorąc pod uwagę specyfikę produktu (wymagana jest najwyższa skuteczność w konkretnym momencie) można więc powiedzieć, że jest to produkt na ogół spełniający oczekiwania klientów.

Gdzie kupić suplement?

gdzie kupić Eron Plus

Dostępność Eron Plus pozostawia wiele do życzenia. Oryginalny produkt zakupimy wyłącznie na oficjalnej stronie. Ma to swoje plusy, a mianowicie – najlepszą cenę (bezpośrednio od producenta), gwarancję oryginalności i satysfakcji – na stronie natrafić można na komunikat:

Skuteczność preparatu Eron Plus została potwierdzona wielokrotnie przez liczne badania, a także zadowolonych klientów. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań odeślij nam opakowanie w ciągu 90 dni od zakupu, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Ile kosztują kapsułki?

Eron Plus to rozwiązanie, o którym bez wątpienia można powiedzieć, że jest atrakcyjne pod względem cenowym. Zwykle produkty w tej kategorii kosztują znacznie więcej.

Producent umożliwia zakup tabletek w trzech wariantach cenowych:

 • 1 opakowanie w cenie 189,00 zł
 • 3 opakowania w cenie 378,00 zł (33% rabatu / 1 opakowanie gratis)
 • 6 opakowań w cenie 567,00 zł (50% rabatu / 3 opakowania gratis)

Powyższe ceny dotyczą pakietu dwóch produktów, tj. Eron Plus i Eron Plus Before.

Czy warto kupić Eron Plus?

Eron Plus to produkt, któremu z całą pewnością warto się bliżej przyjrzeć. Ta innowacyjna formuła jest dobrze opiniowana, posiada ciekawy skład i jest atrakcyjna cenowo.

Jednocześnie pragniemy zauważyć, że problemy z erekcją niekiedy wymagają zastosowania innych form walki z przypadłością. Szerzej o sposobach na poprawę erekcji pisaliśmy tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *