Erozon Max: opinie, skład, cena – gdzie kupić suplement na potencję?

Erozon Max na potencję

Masz problemy z potencją? Zależy Ci na tym, aby poprawić jakość swojego życia seksualnego? Suplementy diety są powszechnym rozwiązaniem tego problemu po które sięga coraz więcej mężczyzn. Czy Erozon Max o naturalnym składzie dobrze sprawdzi się w tej właśnie roli?

Obniżone libido i trudności w osiągnięciu erekcji dotykają wielu mężczyzn – także coraz to młodszych. Problemy w tej właśnie sferze mogą negatywnie wpływać na jakość życia seksualnego i rzutować na ogólne samopoczucie.

Wynikają między innymi z:

 • nadmiernego stresu,
 • stosowania używek jak papierosy czy alkohol,
 • z nieodpowiedniej diety
 • czy z braku ruchu.

Czasami są również powiązane z wybranymi schorzeniami, między innymi chorobami serca i układu krwionośnego, zaburzeniami hormonalnymi. Wtedy należy udać się do lekarza.

Jeśli jednak także i Ty doświadczasz trudności z potencją związanych przede wszystkim ze stylem życia, suplement diety Erozon Max, może pomóc Ci w przywróceniu swojego życia seksualnego na właściwe tory.

Erozon Max – co to jest?

co to jest Erozon Max?
Erozon Max został opracowany specjalnie po to, aby pomagać mężczyznom, mającym trudności w osiągnięciu erekcji. Takie problemy codziennie dotykają milionów mężczyzn na całym świecie – także wielu w Polsce.

Zastosowanie suplementu diety na potencję takiego jak Erozon Max ma pomagać w osiągnięciu oczekiwanych rezultatów takich jak:

 • poprawa libido,
 • łatwiejsze osiągnięcie erekcji, która jest utrzymuje się na dłużej,
 • pełna kontrola nad wytryskiem,
 • lepsza sprawność seksualna,
 • więcej przyjemności płynącej z seksu,
 • pozbycie się kompleksów, które są z tym związane.
Zgodnie z informacjami jakie znajdziemy na stronach sprzedażowych, Erozon Max ma działać już po 30 minutach od zażycia.

Za działanie preparatu Erozon Max odpowiada skład bazujący na naturalnych substancjach aktywnych.

Skład suplementu Erozon Max

W suplemencie diety Erozon Max producent zawarł naturalne składniki, które zostały optymalnie dobrane we właściwych proporcjach. Na stronie przeczytamy, że jest to sekret skuteczności tego preparatu. Przyjrzyjmy się składowi bliżej:

Skład: L-Arginina HCL, Ginseng (Żeń-szeń), Tribulus Terrestris.

Każdy z tych składników posiada działanie zwiększające potencję oraz podnoszące libido u mężczyzn:

L-Arginina HCL

L-Arginina HCL to endogenny aminokwas, który wspomaga wydzielanie azotu w tkankach. Rozszerza naczynia krwionośne i dzięki temu wspomaga przepływ krwi w tętnicach i żyłach. Dzięki temu wspiera również dopływ krwi do narządów płciowych i ułatwia osiągnięcie erekcji i utrzymanie jej na długi czas.

Dodatkowo, L-Arginina HCL wspomaga regenerację organizmu po wysiłku fizycznym.

Żeń-szeń

Drugim składnikiem aktywnym suplementu diety Erozon Max jest ekstrakt z żeń-szenia – Ginseng. Co to jest? Jest on używany od wieków w medycynie Dalekiego Wschodu jako naturalny sposób na poprawę witalności. Żeń-szeń stosowany jest również jako skuteczny sposób na poprawę libido – ma działanie pobudzające, uwrażliwia organizm na bodźce płynące ze zbliżeń, dodaje energii. Dodatkowo, zmniejsza stres i wspomaga organizm w trakcie wysiłku fizycznego.

Buzdyganek naziemny – Tribulus Terrestris

To naturalny afrodyzjak, który wykorzystywany jest w wielu suplementach diety przeznaczonych dla mężczyzn. Tribulus Terrestris, czyli buzdyganek naziemny wspomaga produkcję testosteronu w organizmie człowieka i w ten sposób zwiększa także spermatogenezę.

Używany powszechnie w medycynie naturalnej w zwalczaniu zaburzeń erekcji u mężczyzn oraz w leczeniu niepłodności. Dodatkowo, zmniejsza nieprzyjemne objawy towarzyszące andropauzie.

Kompozycja tych trzech składników w suplemencie diety Erozon Max pozwala na uzyskanie rezultatów mających wpływ na potencję.

Jak działa suplement Erozon Max?

Suplement diety Erozon Max ma wspomagać życie seksualne mężczyzn wielokierunkowo. Dzięki zastosowaniu składników naturalnych w optymalnych ilościach powoduje, że organizm z dnia na dzień nabiera męskich sił. W efekcie osiągnięcie erekcji ma być łatwiejsze.

Na stronie sprzedażowej dowiadujemy się, że Erozon Max to:

 • skuteczniejsza erekcja już w 30 minut po zażyciu,
 • mocniejsze wzwody trwające nawet 4 razy dłużej,
 • łatwiejsze kontrolowanie momentu wytrysku,
 • kolejny stosunek już po 10-15 minutach od poprzedniego.

Suplement diety Erozon Max działa nie tylko na mężczyzn – jego pozytywne skutki mogą odczuć również ich partnerki. Możliwość odbycia dłuższego, bardziej satysfakcjonującego stosunku z pewnością zadowoli wiele Pań.

Dawkowanie Erozon Max – jak zażywać?

dawkowanie erozon max

Jak stosować suplement diety Erozon Max? Ma on formę łatwych w połknięciu kapsułek. W opakowaniu znajduje się 15 lub 30 kapsułek w zależności od wybranej wersji.

Erozon Max to suplement diety o działaniu doraźnym. Oznacza to, że należy zażywać go przed stosunkiem seksualnym. Nie ma potrzeby regularnego zażywania suplementu, aby uzyskać oczekiwane efekty. Dawkowanie to tylko jedna tabletka, a więc wychodzi dość ekonomicznie.

Producent suplementu Erozon Max zaleca jego zażywanie na minimum 30 minut przed stosunkiem seksualnym. To wystarczający czas do tego, aby składniki zawarte w kapsułce wchłonęły się w układzie pokarmowym i zaczęły działać. Kapsułkę należy popić szklanką wody. Szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniu, lub ulotce dołączonej do preparatu.

Wobec tego zażywanie suplementu diety Erozon Max jest bardzo proste i nie powinno sprawić trudności żadenemu mężczyźnie!

Opinie, skutki uboczne i przeciwwskazania

Według opinii użytkowników, które zamieszczane są w sieci, preparat Erozon Max jest dobrze tolerowany i nie niesie ze sobą wysokiego ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Co do zasady naturalne suplementy są uznawane za bezpieczne.

Przeciwwskazania – kapsułek suplementu Erozon Max nie powinny stosować osoby, które są uczulone na składniki aktywne preparatu, czyli na L-Argininę HCL, Ginseng (żeń-szeń) lub na buzdyganek naziemny – Tribulus Terrestris. Nie należy przekraczać zalecanej dawki jednej kapsułki na dzień.

Skutki uboczne – w przypadku zauważenia niepożądanych skutków ubocznych, należy zakończyć stosowanie preparatu. Gdy skutki utrzymują się nadal, należy zasięgnąć porady lekarskiej.

Dokładne informacje o skutkach ubocznych i przeciwwskazaniach zawiera ulotka preparatu Erozon Max.

Co o suplemencie Erozon Max mówią użytkownicy?

komentarze użytkowników
Suplement diety Erozon Max uzyskał wiele pozytywnych opinii na całym świecie. Zdobywa je również od polskich użytkowników – można znaleźć je na licznych stronach internetowych, między innymi w mediach społecznościowych, na blogach, czy na forach internetowych poświęconym męskim sprawom.

W pozytywnych opiniach użytkownicy wskazują, że tabletki Erozon Max pomogły im w poprawie jakości życia seksualnego, między innymi przez łatwiejsze uzyskanie i utrzymanie erekcji oraz przez dłuższy czas trwania stosunku seksualnego. Wypowiadający się mężczyźni potwierdzają również, że Erozon Max rzeczywiście działa po około 30 minutach od zażycia, a niektórym z nich pozwala na odbycie więcej niż jednego zbliżenia. Pojawiają się również komentarze sugerujące przypływ sił witalnych oraz ogólne lepsze samopoczucie. Oczywiście jak w przypadku każdego suplementu diety, znajdziemy także opinie negatywne.

Cena suplementu Erozon Max

Suplement diety Erozon Max to cena 157 złotych za 15 sztuk tabletek.

Chociaż cena może wydawać się wysoka, to jednak fakt, że dawkowanie wymaga stosowania tylko jednej kapsułki przed stosunkiem, powoduje, że miesięczny koszt w przypadku większości mężczyzn nie jest wysoki. Wszystko jednak zależy od częstotliwości zbliżeń i musi być rozpatrywane indywidualnie 😉

Aktualna cena preparatu jest dostępna w sklepach prowadzących jego sprzedaż.

Gdzie kupić Erozon Max?

Suplement diety Erozon Max jawi się jako propozycja dla każdego mężczyzny, któremu zależy na uzyskaniu optymalnych efektów – gdzie kupić ten preparat?

Erozon Max można zakupić przede wszystkim na oficjalnej stronie internetowej. Zakupienie preparatu przez internet to gwarancja szybkiej i dyskretnej transakcji – preparat można otrzymać nawet w przeciągu paru dni od złożenia zamówienia on-line w prostej paczce bez oznakowania. Należy jednak uważać na oferty typu podejrzanie niska cena, które czasami pojawiają się w serwisach aukcyjnych.

Zatem wtedy, gdy zależy Ci na prowadzeniu jeszcze bardziej satysfakcjonującego życia seksualnego, suplement diety Erozon Max może być godny bliższego poznania. Na pochwałę zasługuje tutaj na pewno naturalny skład i brak konieczności regularnego zażywania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *