Jak rozkochać w sobie faceta – zauroczyć i zainteresować go sobą? Podpowiedzi z męskiego punktu widzenia

jak oczarować faceta

Wiele kobiet zastanawia się, jak rozkochać w sobie faceta. Z pewnością nie należy stosować się do popularnych poradników, które pisane są przez kobiety. Warto poznać jest męski punkt widzenia – czasami wystarczy zastosować kilka prostych sztuczek, aby uwieść wymarzonego mężczyznę. Nie jest to tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

Każdy mężczyzna jest zupełnie inny, a więc nie można przedstawić gotowej recepty na to, jak go zauroczyć. Nie należy jednak poddawać się zbyt szybko. Trzeba znaleźć coś, co na niego zadziała.

Nieprawdą jest, że to do faceta należy pierwszy krok. Niejeden mężczyzna stara się o kobietę dopiero wtedy, kiedy otrzyma od niej „zielone światło”.

Nie trzeba być pięknością, aby poderwać mężczyznę. Można spotkać się z opinią, że facet będzie marzył o tej kobiecie, która okazała mu zainteresowanie, a nie tej, która jest najładniejsza w towarzystwie.

1. Bądź pewna siebie

Nie wiesz, jak rozkochać w sobie chłopaka? Musisz być pewna siebie! Bez odwagi nie uda ci się wzbudzić zainteresowania. Oczywistym jest, że nieśmiałe panie mają problem z tym, aby zagadać do mężczyzny, czy też poprosić go o numer telefonu.

Kobieta powinna jasno dać do zrozumienia mężczyźnie, że jest nim zainteresowana. Najlepiej umiejętnie pokierować jest rozmową. Duże znaczenie mają również gesty – spojrzenie, uśmiech, uścisk dłoni.

Udawanie niedostępnej nie sprawdzi się w przypadku, gdy relacja się jeszcze nie zaczęła. Takie zachowanie bywa skuteczne, jeśli mamy faceta „w garści”. Na początku warto go zachęcić, tak aby nie miał wątpliwości, że ma szansę nawiązać ciekawą relację.

jak go poderwać

 Jak go rozkochać? Bądź śmiała, ale nie narzucaj się. Zaproponuj wyjście na przysłowiowe piwo – jeśli będzie szukał wymówek, to najprawdopodobniej nie jest zainteresowany. Nie proponuj kolejnego wspólnego wyjścia. W takiej sytuacji to on powinien wykazać inicjatywę. 

2. Bądź atrakcyjna

Należy zaznaczyć, że atrakcyjność nie jest równoznaczna z urodą. Prawdą jest, że nie każda kobieta rodzi się naturalnie piękna, ale niemal każda może być zadbana. Mężczyźni to wzrokowcy – z pewnością to hasło słyszał każdy. Warto więc spróbować zainteresować wybranka swoją aparycją.

Jak zauroczyć faceta? Spróbuj dowiedzieć się, co lubi w kobietach. Mogą podobać mu się naturalne i delikatne blondynki lub ostre brunetki, które nie boją podkreślać swojego seksapilu.

Oczywiście nie chodzi o to, aby zakładać wysokie szpilki i krótkie sukienki. Wystarczy jedno spojrzenie, aby poznać, że kobieta jest „przebrana”, a nie „ubrana”. Należy podejść do tematu rozsądnie.

Czasami wystarczy niewiele, aby sprawić przyjemność facetowi. Założenie spódnicy zamiast jeansów nie jest wielkim poświęceniem, a w ten sposób można złapać plusa.

Na atrakcyjność składa się wiele czynników – zadbane włosy, wypielęgnowane ciało, pomalowane paznokcie, a także wiele innych drobnostek. Dbanie o siebie powinno być codziennością i rutyną. Nie należy robić tego dla facetów, a dla siebie. Niestety wiele kobiet o tym zapomina.

sposób na podryw

Atrakcyjność można zatracić, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją odzyskać. Wymaga to jednak samodyscypliny oraz motywacji. To jeden ze sposobów na to, jak rozkochać faceta na nowo.

3. Nie udawaj

Zastanawiasz się, jak rozkochać faceta? Z pewnością nie należy udawać kogoś, kim się nie jest. Brak szczerości to dość częste zjawisko, szczególnie na początku relacji. Czasami jest to reakcja obronna – nie znamy drugiej osoby, a więc nie chcemy, aby wiedziała o nas zbyt dużo. Ponadto pragniemy pokazać się z możliwie najlepszej strony.

Jak oczarować faceta? Postaraj się być naturalna. Oczywiście nie przedstawiaj mu listy swoich wad, ale nie przekłamuj rzeczywistości. Nie staraj się mu zaimponować. Prawda i tak z czasem ujrzy światło dzienne.

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że rozczarowanie nie jest miłym uczuciem. Zawsze możemy grać inną osobę i kogoś zauroczyć. Prędzej, czy później trzeba jednak pokazać swoją prawdziwą twarz.

 Mężczyźni cenią sobie naturalność. Czują się swobodnie w towarzystwie takich kobiet. Jak zauroczyć chłopaka? Okaż mu zainteresowanie, ale nie staraj się wpasować w jego gust. To kompletnie bez sensu, gdyż taka relacja po prostu się rozpadnie. 

4. Zrób pierwszy krok

Myślisz, że pierwszy krok należy do mężczyzny? Bzdura! Jeśli nie możesz doczekać się zaproszenia na kawę, to postaw wszystko na jedną kartę. Dla niektórych kobiet będzie to błahostka, jednak nie każda pani posiada taką pewność siebie.

Odrzucenie może być bolesne. Trzeba jednak mieć świadomość, że najprawdopodobniej tego uczucia doświadczył każdy człowiek. Z pewnością nie należy doszukiwać się w sobie mankamentów, czy też dogłębnie analizować sytuację. Nie każdy facet się z nami umówi i jest to zupełnie normalne.

jak rozkochać mężczyznę

Pierwszy krok może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że mężczyzna jest nieśmiały lub onieśmielony. Wiadomym jest, że płeć przeciwna również odczuwa lęk przed porażką. Być może twój obiekt westchnień myśli, że nie ma żadnych szans.

Co zrobić, gdy facet okaże się niezainteresowany? Czy próbować ponownie? Lepiej nie. Chyba nikt nie lubi desperatek. Kobieta, która usilnie próbuje poderwać mężczyznę może zostać negatywnie odebrana.

5. Nie bój się podtekstów

Gra słów może okazać się skutecznym sposobem na to, aby rozkochać mężczyznę do szaleństwa. Podteksty nie muszą dotyczyć sfery seksualnej. Istnieje wiele różnych sposobów na to, aby niejednoznacznie okazać facetowi zainteresowanie. Z pewnością wykaże on spore zainteresowanie, o ile tylko posiada dystans i poczucie humoru. Właśnie dlatego na początku należy obserwować wybranka, aby chociaż trochę poznać jego osobowość.

Podteksty nie są zobowiązujące. Bywają one zabawne, a jednocześnie rozpalają pewną iskierkę między dwoma osobami. Dzięki nim możemy pchnąć relację o krok dalej.

Kokieteria jest wskazana, ale nie na pierwszej randce. Nie mamy pewność, czy facet wie, że jest to pewnego rodzaju gra. Może niewłaściwie nas ocenić.

6. Mów mu komplementy

Jak zauroczyć sobą faceta? Chwal go i mów mu komplementy. W ten sposób podbudujesz jego ego. Nie można jednak przesadzać w drugą stronę. Nadmierne komplementowanie nie wypadnie naturalnie. Umiar jest wskazany.

Nieprawdą jest, że wyłącznie kobiety potrzebują miłych słów. Panowie również bywają niepewni siebie. Komplement nic nie kosztuje, a może wiele zmienić. Ponadto osoba komplementująca sprawia wrażenie sympatycznej i ciepłej – jak jej nie lubić?

Mężczyźni znacznie rzadziej niż kobiety słyszą komplementy. Właśnie dlatego kilka pozytywnych słów z pewnością nie zaszkodzi, a może pomóc w nawiązaniu bliższej relacji.

7. Nie podawaj się na tacy

Do stworzenia udanej relacji nie wystarczy wiedzieć, jak zainteresować sobą faceta. Należy również dowiedzieć się, w jaki sposób go zatrzymać. Wielu mężczyzn lubi zdobywać kobiety, a więc lepiej zachować nutkę tajemniczości. Relacja powinna rozwijać się własnym tempem.

 Czy seks na pierwszej randce jest błędem? Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Z pewnością wiele związków się od tego zaczęło. Tutaj duże znacznie ma fakt, czy znamy dobrze drugą osobę, a także darzymy ją zaufaniem. 

kilka sprawdzonych wskazówek

Nie każdy mężczyzna lubi zbyt szybkie tempo. Nie oznacza to jednak tego, że nie będzie inicjować bliższych kontaktów. Warto postępować jest w zgodzie z własnym sumieniem, tak aby niczego nie żałować.

8. Pozwól poczuć mu się męsko

W dzisiejszych czasach wiele kobiet jest samowystarczalnych – świetnie radzą sobie z obowiązkami domowymi, czy też życiem zawodowym. Nierzadko potrafią wymienić koło w samochodzie, czy też cieknącą uszczelkę w syfonie. Oczywiście jest to wielką zaletą, jednak mężczyźni często obawiają się, że nie sprostają oczekiwaniom takich pań.

Czasami warto jest udawać bezradną dziewczynkę, która potrzebuje pomocy silnego i dzielnego faceta. Dotyczy to również sytuacji, kiedy tej pomocy wcale nie potrzebujemy.
Wielu mężczyzn stawia na tradycyjny podział ról. Oczywiście nie oznacza to tego, że kobieta powinna zwolnić się z pracy i dbać o ognisko domowe. Pewne zadania warto jednak oddelegować wybrakowi. Mowa tutaj o np. skręceniu komody, wymianie płynu w chłodnicy, czy też podłączeniu telewizora. Być może po skończonej pracy poczuje on satysfakcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *