Jak wydłużyć stosunek u mężczyzny naturalnie? Ćwiczenia i tabletki dla Panów

jak wydłużyć stosunek?

Przedwczesny wytrysk może być przyczyną wielu kompleksów. Jest to dość powszechnie spotykany problemem. Seks trwający kilka minut dla zdecydowanej większości nie jest satysfakcjonujący. Wynika to z faktu, że kobiety potrzebują znacznie więcej czasu na to, aby osiągnąć spełnienie. Zbyt szybki koniec zabawy może więc rodzić frustracje, a nawet negatywnie wpłynąć na relacje między partnerami.

Ważne jest to, aby uświadomić sobie, co jest przyczyną problemu. Pamiętajmy, że początkowo seks z nową partnerką wzbudza ekstremalnie silne emocje. To właśnie z tego powodu wytrysk następuje o wiele szybciej, niż było to planowane. Z czasem jednak wytrzymałość seksualna wzrasta. Może więc okazać się, że w naszym przypadku problem ma charakter przejściowy.

Ze zbyt szybkim wytryskiem często borykają się również panowie, którzy dopiero rozpoczynają życie seksualne. Nie jest to zaskakujące zjawisko.  Kontroli nad ciałem należy się nauczyć, a więc wymaga to czasu.  Nie można oczekiwać, że już na starcie stosunek będzie trwać kilka godzin.

Prawdziwy problem zaczyna się w momencie, gdy posiadamy już doświadczenie, a seks przestaje być wielkim wydarzeniem w naszym życiu. W takiej sytuacji wielu panów zastanawia się, jak przedłużyć stosunek. Poniżej przydatne informacje na ten temat.

Co powoduje przedwczesny wytrysk?

niezdrowy styl życia
Czy niezdrowy tryb życia przyczynia się do wystąpienia problemów z przedwczesnym wytryskiem?

Przedłużenie stosunku możliwe jest tylko wtedy, gdy określimy przyczynę naszego problemu. Przedwczesny wytrysk może być spowodowany wieloma czynnikami, a każdy przypadek jest zupełnie inny. Na uwagę zasługuje również fakt, że jest to pojęcie bardzo ogólne. Wytrysk może nastąpić na etapie gry wstępnej, po włożeniu członka do pochwy, czy też wykonaniu kilku ruchów penetracyjnych.

Należy także wspomnieć, że  wytrysk przed czasem może być zjawiskiem jednorazowym W takim przypadku nie mamy powodów do niepokoju. Inaczej jest w sytuacji, gdy problem nawraca, a częstotliwość jego występowania wzrasta.

Za przedwczesny wytrysk może odpowiadać:

 • Długa abstynencja seksualna – wiadomym jest, że mężczyźni uprawiający seks rzadko są narażeni na przedwczesny wytrysk. Dotyczy to w szczególności panów, którzy nie masturbują się. Napięcie seksualne jest na tyle wysokie, że orgazm następuje zwykle bardzo szybko. Kolejne zbliżenie powinno trwać jednak dłużej.
 • Nadpobudliwość seksualna – problem ten dotyczy nielicznych. Zwykle dotyka on mężczyzn z bardzo wysokim libido. W tym przypadku niezbędna jest wizyta u specjalisty.
 • Stres – w wielu przypadkach mężczyźni obawiają się zbyt szybkiego finiszu. Prowadzi to do niekontrolowanego wytrysku. Im większy lęk, tym mniejsza kontrola nad ciałem.
 • Młody wiek – rozpoczynając życie seksualne należy nauczyć się tego, jak zachowuje się organizm podczas współżycia.
 • Zapalenie prostaty – jest to schorzenie, które osłabia kontrolę nad wytryskiem. Niesie ono za sobą również wiele nieprzyjemnych objawów. Oczywiście wymaga to wizyty u specjalisty.
 • Wrodzona nadpobudliwość nerwu sromowego – jest to uwarunkowane genetycznie. Problem ten pojawia się relatywnie rzadko.

Czy przedwczesny wytrysk trzeba leczyć?

lekarz

Nie ma konieczności leczenia przedwczesnego wytrysku, o ile nie jest on spowodowany schorzeniami np. układu moczowego, czy też prostaty. Pamiętajmy, że może być to pierwszym objawem poważnej choroby. W takiej sytuacji jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest wizyta u specjalisty. Tylko lekarz może stworzyć plan leczenia, który przyniesie satysfakcjonujące efekty.

Jeśli przedwczesny wytrysk jest skutkiem stresu, czy też nieregularnego współżycia, to nie ma konieczności podejmowania żadnych działań. Wyjątek stanowią panowie, którzy mają na tym punkcie kompleksy. Pamiętajmy, że jest to zjawisko, które często osłabia jakość współżycia. Seks może stać się źródłem lęków i obaw, co stanowi zagrożenie dla psychiki.

Na początku  warto wziąć pod uwagę domowe sposoby na przedłużenie wytrysku.  Wydłużenie stosunku nie wymaga stosowania środków o mocno obciążającym składzie, co stanowi niewątpliwą zaletę. Naturalne metody cenione są już od wielu pokoleń. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem. Opinie mężczyzn potwierdzają również ich wysoką skuteczność.

Niektórzy panowie uważają, że skutecznym ćwiczeniem na przedłużenie stosunku jest masturbacja. Owszem może ona zmniejszyć wrażliwość na bodźce zewnętrzne. Skróceniu ulega również okres abstynencji. Trzeba jednak uważać, aby onanizm nie stał się uzależnieniem. Nie powinien on nieść większej przyjemności, niż penetracja.

Należy dodać, że niektórzy mężczyźni borykają się jednocześnie z zaburzeniami erekcji oraz przedwczesnym wytryskiem. Zwykle doprowadzenie do wzwodu trwa dość długo. Może również być tak, że penis będzie opadał przez samym aktem płciowym. Najczęściej po wprowadzeniu członka do pochwy seks trwa bardzo krótko. Odbycie kolejnego stosunku jest jeszcze trudniejsze. W takiej sytuacji najpierw należy zająć się rozwiązaniem problemu z potencją.

Jak wydłużyć stosunek? Domowe sposoby

Wydłużenie stosunku domowymi sposobami jest możliwe, jeśli tylko będziemy pamiętać o systematyczności. W tym przypadku jest ona podstawą. Należy konsekwencje wprowadzać poniższe zasady w życie. Z pewnością prędzej, czy później przyniosą one pozytywne rezultaty.

Zastanawiasz się, jak przedłużyć stosunek u mężczyzn naturalnie? Przede wszystkim należy trenować. Istotne jest również to, aby nie zniechęcać się zbyt szybko. Ponadto partnerka powinna być wyrozumiała i skora do współpracy. Warto z nią porozmawiać, aby wspólnie pracować nad rozwiązaniem problemu.

Metoda trzech palców

Technika trzech palców to świetnie znany sposób na przedwczesny wytrysk. Jest on praktykowany już od stuleci, co potwierdza wysoką skuteczność. Warto jednak podkreślić, że wymaga ona sporego refleksu. Tylko wtedy uda nam się opóźnić moment kulminacyjny.

W momencie, gdy wytrysk się zbliża partnerka powinna przycisnąć trzema palcami punkt znajdujący się pomiędzy odbytem oraz jądrami. Ucisk powinien trwać kilkanaście sekund, tak aby podniecenie nieco zmniejszyło się. Dzięki temu stosunek będzie mógł trwać dłużej. Opisywaną czynność można powtarzać.

Ćwiczenia mięśni Kegla

Zadajesz sobie pytanie, jak wydłużyć stosunek u mężczyzny? Trening mięśni Kegla to podstawa! Niektórym opisywane ćwiczenia mogą kojarzyć się głównie z kobietami. Warto wiedzieć, że mięśnia dna miednicy mają również ogromny wpływ na życie seksualne panów. Powinny one cechować się wysoką elastycznością. Tylko wtedy możliwa jest skuteczniejsza kontrola nad reakcjami organizmu.

Ćwiczenie składa się z 30 szybkich skurczów dna miednicy. Zaciskamy je na kilka sekund i rozluźniamy. Trening urozmaicamy serią dłuższych skurczów – w tym przypadku mięśnie Kegla powinny być zaciskane około 10 sekund, a następnie rozluźnione. Bardzo ważne jest to, aby trenować regularnie. Najlepiej robić to rano oraz wieczorem.

Mięśnie dna miednicy ulegają rozluźnieniu z wielu różnych powodów. Jeśli będą one mocne oraz sprężyste to kontrola nad wytryskiem nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Trzeba również wiedzieć, że w ten sposób możemy również obniżyć prawdopodobieństwo wystąpienia wielu różnych schorzeń narządów płciowych, czy też układu moczowego.

Technika wycofywania członka

Niektórzy mężczyźni stosują technikę wycofywania członka podczas seksu. To powszechnie wykorzystywany sposób na przedłużenie stosunku. Istotne jest jednak to, aby mięśnie Kegla były napięte oraz elastyczne. Tylko wtedy wspomniana metoda zakończy się powodzeniem.

W momencie nadchodzenia wytrysku należy przerwać penetrację oraz wysunąć członka. Nie ma konieczności całkowitego wyjmowana go z pochwy. Istotne jest to, aby nie był on stymulowany. W momencie wysunięcia penisa należy napiąć mięśnie dna miednicy, a następnie policzyć do 10. Krótka przerwa pozwoli kontynuować współżycie. Jest to wystarczający czas na to, aby podniecenie nieco opadło.

Niekiedy lepsze efekty przynosi seria składająca z 10 szybkich skurczów mięśni Kegla. Jest to kwestia bardzo indywidualna. Warto przetestować obie techniki, a następnie wybrać najlepszą dla siebie.

Jak opóźnić wytrysk, jeśli mięśnie dna miednicy są zbyt luźne? W takiej sytuacji należy całkowicie wycofać członka, jeśli wytrysk nadchodzi wielkimi krokami. Penetrację można urozmaicić innymi formami zbliżenia np. pieszczeniem partnerki. Metoda ta wymaga jednak sporego refleksu. Może okazać się, że penis został wyciągnięty o ułamek sekundy za późno.

Metoda dziewięciu pchnięć

Technika dziewięciu pchnięć brzmi dość tajemniczo, jednak jest bardzo prosta w realizacji. Dzięki niej możliwe jest przedłużenie stosunku u mężczyzn o kilka, a nawet kilkanaście minut. Głównym celem jest tutaj uzyskanie optymalnego przepływu energii.

Podczas stosunku należy przestrzegać poniższych zasad:

 • 9 pchnięć płytkich i 1 pchnięcie głębokie,
 • 8 pchnięć płytkich i 2 pchnięcia głębokie,
 • 7 pchnięć płytkich i 3 pchnięcia głębokie,
 • 6 pchnięć płytkich i 4 pchnięcia głębokie,
 • 5 pchnięć płytkich i 5 pchnięcia głębokie,
 • 4 pchnięć płytkich i 6 pchnięć głębokich,
 • 3 pchnięć płytkich i 7 pchnięć głębokich,
 • 2 pchnięć płytkich i 8 pchnięć głębokich,
 • 1 pchnięć płytkich i 9 pchnięć głębokich.
Należy wspomnieć, że pchnięcia mogą być wykonywane bez wychodzenia z partnerki. Ich liczenie również odwraca nieco uwagę od samego aktu, co pozwala przedłużyć stosunek. Im mniej pchnięć głębokich, tym mniejsze ryzyko przedwczesnego wytrysku. Pomiędzy seriami nie trzeba wykonywać przerw, a więc wszystko zależy od wytrzymałości i upodobań. Metodą tą można również połączyć z techniką trzech palców.

Tabletki na przedłużenie stosunku

tabletki przedłużające stosunek

Na rynku znajdziemy wiele preparatów, które mają na celu przedłużenie stosunku. Ponadto pozytywnie wpływają one na pozostałe funkcje seksualne. To dobra propozycja dla mężczyzn, którzy nie mają pojęcia, jak wydłużyć erekcję.

Bardzo ważne jest to, aby wybrać produkt, który cechuje się naturalnym i bezpiecznym składem. Nie należy sięgać po tabletki, które są przepełnione chemicznymi związkami. Unikajmy również środków, które m.in. zakłócają pracę serca. Poniżej umieszczono dwie sprawdzone propozycje.

1. Semaxin

Semaxin

Semaxin – to suplement diety, który stanowi połączenie aż dwunastu naturalnych składników. Jego stosowanie ma na celu:

 • przedłużenie stosunku,
 • zwiększenie wytrzymałości seksualnej,
 • wzrost testosteronu,
 • szybszą regenerację po stosunku,
 • mocniejszą erekcję,
 • wyższą wydolność organizmu.

Na specjalną uwagę zasługuje naturalny skład. Można tutaj znaleźć np. aminokwasy, ekstrakt z korzenia traganka błoniastego, ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego, ekstrakt z kwiatu szafranu, witaminy, minerały, a także wiele więcej.

2. Eron Plus

Eron Plus na przedwczesny wytrysk

Eron Plus – to tabletki na potencję o naturalnym składzie. Nie tylko poprawiają jakość erekcji, ale również ułatwiają kontrolę nad wytryskiem. Producent obiecuje nam m.in.

 • silniejszą i dłuższą potencję,
 • wyższe libido,
 • wzrost sprawności seksualnej,
 • dłuższe stosunki,
 • możliwość wielokrotnego współżycia.

Skład bazuje na ziołach, witaminach oraz minerałach. Można tutaj znaleźć m.in. L-Argininę, Korzeń Maca, ekstrakt z Buzdyganka Naziemnego, ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego, wyciąg z Kozieradki Pospolitej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *