Jak zagadać do dziewczyny na ulicy, w sklepie bądź w Internecie?

jak zagadać do dziewczyny
„Jak zagadać do nieznajomej dziewczyny” to fraza, która wyjątkowo często pojawia się w wynikach wyszukiwania. Wbrew powszechnej opinii, większość facetów boi się kobiet. Nierzadko mają opory, by zagadać do nieznajomej, aczkolwiek atrakcyjnej przedstawicielki płci pięknej, aniżeli podejść do grupy pijanych osiłków.

Tylko niewielka grupa mężczyzn jest w stanie swobodnie rozmawiać z każdą dziewczyną, niezależnie od miejsca – w Internecie, na przystanku autobusowym, podczas robienia zakupów.

Chcesz być jednym z nich? No to zaczynamy!

Jak zagadać do dziewczyny w Internecie?

Randka z niewiastą z Internetu? Co w tym trudnego! Zastanawiasz się, jak zagadać do dziewczyny poznanej np. na Badoo? W sieci, nie tylko na portalach randkowych, ale również w serwisach społecznościowych można poznać wiele fajnych, ciekawych kobiet.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś dołączył do grona tych „szczęśliwców” i znalazł swoją drugą połówkę bez wychodzenia z domu. Przeglądając profile różnych dziewczyn natrafiłeś na kilka niezwykle Cię interesujących? Pora byś rozpoczął rozmowę. Aby konwersacja się udała, musisz wzbudzić w kobiecie zaciekawienie. Odpowiednie pierwsze zdanie sprawi, że to ona będzie chciała kontynuować z Tobą znajomość.

jak zagadać w internecie

Pamiętaj, że atrakcyjne dziewczyny dostają co najmniej kilka wiadomości dziennie. Prawdopodobnie wśród piszących doń mężczyzn jest ktoś nieco atrakcyjniejszy od Ciebie. Aby kobieta nie tylko przeczytała, ale również odpisała musisz wydać się jej wyjątkowy – oryginalny, aczkolwiek kulturalny i ułożony.

 1. Zrezygnuj z banalnych komplementów i oklepanych tekstów w stylu: „Hejka” (i nic więcej), „Co tam słychać?”, „Poklikamy?”, „Zapraszam do kontaktu”, „Może poznamy się lepiej?” etc. Nudne, mało wartościowe i nic nieznaczące urywki zdań utwierdzają ją w przekonaniu, że jesteś jednym z wielu – zakompleksionym samcem, który nie potrafi znaleźć sobie kobiety w realnym świecie. To samo tyczy się tekstów w stylu: „Ładne zdjęcie”, „Podobasz mi się”, „Uważam, że jesteś atrakcyjna”. Pisząc frazesy tego typu, po cichu liczyć, że to ona sama jako pierwsza zainicjuje rozmowę. Jeżeli to nie Badoo, a na przykład Facebook, jej profil wyraźnie wskazuje zainteresowania, gusta muzyczne czy preferowaną literaturę. Zaciekaw ją. Uświadom, że nie jest przypadkową dziewczyną z wielu, ale tą wyjątkową.
 2. Dbaj o język. W XXI wieku, w dobie wszechobecnej cyfryzacji, ludzie – zwłaszcza młodzi – zapominają o zasadach poprawnej polszczyzny. Chociaż Twórcy Facebooka wyszli naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i wprowadzili automatyczny słownik przy każdej wypowiedzi/poście/komentarzu, o błędy literowe, składniowe czy ortograficzne nadal nietrudno. Nie każdy jest orłem z języka polskiego… Nie każdy też czyta słownik ortograficzny do poduszki. Zadbaj jednak, aby Twoje wypowiedzi były wolne od oczywistych byków.
 3. Pierwsza wiadomość jest zawsze najważniejsza. Inicjując kontakt nie powinniśmy pisać długich wypracowań – kilka zdań wzbudzających zainteresowanie naszą osobą w zupełności wystarczy. Czym więcej napiszemy, tym większe prawdopodobieństwo, że kobieta tego nie przeczyta. Tak jak wspominałem wcześniej – atrakcyjna dziewczyna dostaje od kilku do kilkudziesięciu wiadomości dziennie. Jakby wszystkim poświęciła 5 minut, nie miałaby czasu na własne życie.
 4. Zanim napiszesz, dowiedz się czegoś o niej. Poświęć kilka minut na przejrzenie jej profilu. Oprócz tego, że jest ładna interesuje się również impresjonizmem? To już jakiś punkt odniesienia. Zajrzy nie tylko w zdjęcia… Już w pierwszej wiadomości uświadom kobiecie, że nie wysyłasz masowo gotowych frazesów do każdej, zaś ona jest tą „wyjątkową”. Wspomnij o jakimś szczególe, który szczególnie utkwił Ci w pamięci. Może spędzaliście wakacje w tym samym hotelu?
 5. Postaraj się, aby Twoja wiadomość była swobodna. Jeżeli zaczniesz pisać do kobiety zasadniczo – zwięźle jak urzędnik, ta szybko nabierze do Ciebie dystansu. Najlepiej zwracaj się do niej tak, jak do starej, dobrej koleżanki – z szacunkiem, aczkolwiek na luzie.
 6. Na samym końcu pierwszej wiadomości warto zadać pytanie. Dlaczego? To proste. Kobiety są równie nieśmiałe co mężczyźni. Wiele z nich przyjmuje postawę pasywną i niezwykle rzadko odpowiada zupełnie obcemu jej facetowi. Jeżeli na końcu wiadomości nie uwzględnisz żadnego pytania, istnieje spore prawdopodobieństwo, że Twoja wybranka nie będzie wiedziała co Ci odpisać.
 7. Finalnie, pamiętaj o tym, by każdą wiadomość przed wysłaniem dokładnie przeczytać. Czasami myślimy o czym innym, a piszemy co innego. Niekiedy nasze myśli mogą być niezrozumiałe dla innych. Niechaj napisane przez Ciebie słowa będą łatwo przyswajalne – proste, zindywidualizowane i skłaniające do odpowiedzi.

Jak zagadać do dziewczyny w realu?

jak zagadać w realu
Na tą „jedyną” możemy trafić wszędzie – nie tylko w Internecie, ale również w szkole, na przystanku autobusowym, w cukierni oraz na imprezie. Zastanawiasz się jak zagadać do dziewczyny o numer? Jeżeli nie masz problemu w przezwyciężaniu własnych lęków, to raczej nie będzie dla Ciebie zbyt wielkim wyzwaniem.

Kluczem do sukcesu jest sprzyjające swobodzie otoczenie. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym w tym zakresie frazom wyskakującym w wynikach wyszukiwania:

 1.  Jak zagadać do dziewczyny w szkole?  Co jak co, ale nie ma bardziej przychylnego do rozmowy otoczenia, aniżeli szkoła. Szkoła, a więc miejsce, w którym zarówno Ty i ona spędzacie co najmniej kilkadziesiąt godzin w tygodniu sprzyja nawiązywaniu kontaktów. Dlaczego? Bo tematów do rozmowy macie całe mnóstwo.
 2. Jeżeli chodzicie do równoległej klasy, nic nie stoi na przeszkodzie, byś podzielił się z nią pytaniami do klasówki z matematyki. Możesz również zainicjować rozmowę pytając o jakiś sprawdzian bądź temat zajęć. Jeszcze łatwiej będzie, jeżeli jesteście razem w jednej klasie. Oczywiście, w takim przypadku ciężko mówić o „nieznajomej dziewczynie”. Przebywanie w jednym pomieszczeniu przez około 7 godzin dziennie sprzyja nawiązywaniu relacji. Nieco trudniej jest, gdy jesteście z innych roczników. Widzisz, że Twoja wybranka uczy się do testu z angielskiego, a Ty nie masz większych trudności z tym językiem? Nic nie stoi na przeszkodzie, byś zaproponował jej pomoc

 3.  Jak zagadać do dziewczyny na ulicy?  W tym przypadku sprawa jest nieco trudniejsza. Zdobycie zaufania kobiety, która widzi Cię na oczy pierwszy raz nie jest takie proste jak może się wydawać. Prawda jest taka, że najlepiej poznawać płeć przeciwną w miejscach, gdzie występuje między Wami wspólny kontekst. Kurs angielskiego, yoga, siłownia, basen, a nawet uczęszczana trasa rowerowa czy biegowa – jeżeli kobieta widziała Cię już raz czy dwa, nie będzie czuła aż takiego dyskomfortu przed rozpoczęciem bliższej relacji.

  Zdecydowanie mniejsze szanse na sukces masz zaczepiając zupełnie obcą dziewczynę. Samotnie idąca kobieta jest automatycznie nastawiona do nieznajomych defensywnie. Biorąc pod uwagę fakt, że w Internecie ciągle trąbią o uwodzeniu niczego nieświadomych niewiast, zaczepianie ich – zwłaszcza w porach wieczorowych – może się dla Ciebie skończyć nie najlepiej. Gwałty, pobicia, kradzieże – w takich sytuacjach ludzka wyobraźnia po prostu szaleje. Jeżeli widzisz, że dziewczyna się Ciebie boi, koniecznie odpuść. Przeproś i oddal się w przeciwnym kierunku. Lepiej również, byś nie inicjował rozmowy w mało uczęszczanych zakamarkach Twojego osiedla, w bramach i ciemnych zaułkach, w parkach, w godzinach nocnych czy w miejscach powszechnie uważanych za „nieciekawe”.

 4.  Jak zagadać do dziewczyny na imprezie?  Tutaj nie ma prostej odpowiedzi. Wszystko zależy od kontekstu. Musisz sam wywnioskować, czy możesz zainicjować rozmowę, czy też powinieneś się wstrzymać. Większość kobiet przychodzi do klubu celem zabawy. Takie są przeważnie otwarte na nowe znajomości. Jeżeli widzisz, że Twoja wybranka przyszła w większym gronie (i bez chłopaka), możesz poprosić ją do tańca, zadedykować piosenkę, a nawet postawić drinka.

  Dziewczyny, które znajdują się w grupie mają mniejsze obawy przed zawieraniem nowych kontaktów. Widzisz, że danej niewiaście podoba się dany kawałek? Już znalazłeś wspólny kontekst! Jeżeli Ty również lubisz tą piosenkę, po jej zakończeniu podejdź do niej i zagadaj.

 5.  Jak zagadać do dziewczyny w sklepie?  Wszystko zależy od rodzaju sklepu. Jeżeli mówimy o nieco bardziej „specjalistycznych” miejscach np. sklep z planszówkami, EMPIK – dział z grami na PC, księgarnia, a nawet sklep z kryształami wystarczy, że podpatrzysz co ją interesuje. Potem rozmowa sama się potoczy. Nie ma nic lepszego niż wspólne zainteresowania. Nawet jeżeli kobieta widzi Cię na oczy pierwszy raz, prawdopodobieństwo, że da Ci swój numer jest bardzo duże.

O co pytać dziewczynę, żeby ją poznać?

o co pytać dziewczynę
Większość facetów próbuje zainteresować sobą dziewczynę poprzez jakiś rutynowe, sztampowe teksty. Smutna prawda jest taka, że kobiety – podobnie jak mężczyźni – w pierwszej kolejności patrzą się na Twoje walory fizyczne. Mitem jest, że panie nie są wzrokowcami… Jeżeli spodobasz jej się wizualnie, rozmowa sama się potoczy.

Czasami wystarczy drobny uśmiech, aby dziewczyna, która Ci się podoba, spojrzała na Ciebie przychylnym wzrokiem. Dużo łatwiej jest zagadać do kobiety, która sama na Ciebie zerka. Można powiedzieć, że już krótkie spojrzenie jest jak „zielone światło” do rozpoczęcia rozmowy. Aby wzbudzić w dziewczynie ciekawość, warto postawić na jej zainteresowania. Te „odgadniemy” tylko w konkretnych miejscach i tylko przy sprzyjających nam wiatrach. W przypadku niewiasty na ulicy możemy zwrócić uwagę na jej ubiór. Może wpadnie nam w oko charakterystyczna przypinka albo koszulka jakiegoś zespołu.

Które dziewczyny sobie odpuścić?

Nie każda kobieta jest nam przeznaczona. Jeżeli widzisz, że dziewczyna, która Ci się podoba rozmawia z innym mężczyzną, odpuść sobie. Jak widać, jest już zainteresowana kimś innym. Nie rób sobie wielkiej nadziei w przypadku kobiet, które są w większym towarzystwie i nie odstępują go na krok – np. na imprezach. Te również przyszły w to miejsce w konkretnym celu i bez wątpienia ie szukają nowych znajomości.

W pierwszej kolejności skup się na osobach, które są Tobą zainteresowane – spoglądają na Ciebie, przypadkowo wpadają na Ciebie na szkolnym korytarzu, wyraźnie specjalnie przesiadają się w autobusie, by siedzieć bliżej Ciebie etc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *