Jak zwiększyć objętość ciał jamistych i zwiększyć dopływ krwi do członka? Zioła i sposoby

Rozmiar nie ma żadnego znaczenia – to hasło jest chętnie powtarzane przez mężczyzn, którzy nie mogą pochwalić się okazałym członkiem. Oczywiście mały penis nie stanowi żadnej przeszkody do tego, aby życie seksualne było udane. Umiejętności mają o wiele większy wpływ na doznania, niż liczba centymetrów.

Niestety, kompleksy spowodowane rozmiarem przyrodzenia skutecznie zniechęcają do eksperymentów seksualnych. Wielu mężczyzn obawia się reakcji partnerki. Obwiniają się również za brak jej orgazmu. Zapominają, że nawet duży członek nie daje gwarancji pełnej satysfakcji seksualnej.

Pomimo tego,  wielu panów poszukuje sposobów na powiększenie penisa.  Co więcej, sięgają oni po niesprawdzone specyfiki, które nie zostały przebadane. Niestety niebezpieczne substancje na wzrost członka można bez większych problemów zakupić w sieci. Obciążają one organizm, a efekty ich stosowania są znikome.

Nie należy wierzyć w to, że penis urośnie o kilkanaście centymetrów. To wielka bzdura, która ma jedynie zachęcić do dokonania zakupu. Warto skupić się na informacjach potwierdzonych naukowo. Członek może zwiększyć swoją długość oraz obwód dzięki rozszerzeniu ciał jamistych. Wynik kuracji nie przekracza jednak zwykle 1,5-2,5 cm.

Czym są ciała jamiste?

co to są ciała jamiste

Z pewnością wiele osób zastanawia się, czym tak naprawdę są ciała jamiste. To właśnie one znajdują się wewnątrz penisa. W momencie erekcji każde ciało jamiste wypełnia się krwią. Od jego pojemności bezpośrednio zależy ukrwienie narządów płciowych. Chyba każdy ma świadomość, że im mocniejsza erekcja, tym większy członek.

Już na samym początku należy zaznaczyć, że nie zawsze wzwód wygląda tak samo. Często jest tak, że penis w stanie erekcji nie wykorzystuje w pełni swojego „potencjału”. Umożliwia on odbycie stosunku, jednak sztywność i naprężenie penisa nie znajduje się na wysokim poziomie. Nie sprawia on wrażenia zbyt potężnego.

W stanie ekstremalnego podniecenia członek może sprawiać wrażenie o wiele okazalszego, niż zwykle. Problemem jest fakt, że zwykle osiągnięcie takiego wzwodu wymaga szczególnych bodźców. Ciężko o nie na co dzień, kiedy seks przestaje być czymś nowym i nieodkrytym.

Właśnie dlatego warto w naturalny sposób dążyć do powiększenia ciał jamistych, a także wzmocnienia potencji. Szczelnie wypełniony członek będzie sporo większy, a także napięty i wytrzymały. Znacząco wpływa to na doznania podczas stosunku.

Ciała jamiste mogą kurczyć się wraz z wiekiem. Nierzadko jest to także spowodowane niezdrowym trybem życia. Mowa tutaj w szczególności o nałogach, małej ilości snu, niedoborze witamin i substancji odżywczych, nadwadze, przebytych schorzeniach, a także wielu innych. Na szczęście cechują się one elastycznością. Właśnie dlatego możemy zwiększyć ich pojemność.

Jakość erekcji a rozmiar penisa

Wielkość penisa uzależniona jest od tego, jak duża ilość krwi do niego przepływa. Kluczową rolę ma tutaj jakość potencji. Wielu mężczyzn ma również problem z słabym obiegiem krwi. Ponadto, ciała jamiste mogą nie wypełniać się w całości, co również ma znaczący wpływ na wielkość członka.

Słabe ukrwienie narządów płciowych sprawia, że potrzebujemy więcej czasu, aby osiągnąć gotowość na seks. Nierzadko gra wstępna jest bardzo długa, ponieważ wzwód nie jest dostateczny lub zanika bezpośrednio przed zbliżeniem. Należy także wspomnieć o problemie zanikania potencji – w takim przypadku zwykle erekcję można osiągnąć relatywnie łatwo, jednak jest ona krótkotrwała.

Opadający członek jest następstwem niewłaściwego krążenia krwi. W takiej sytuacji nie mamy większego wpływu na przebieg stosunku. Wielu panów pragnie więc możliwie najszybciej doprowadzić do wytrysku, tak aby uniknąć zaniku potencji. Jest to również bezpośrednio powiązane z wytrzymałością seksualną.

Wiadomym jest, że kłopoty z erekcją są demotywujące. Zniechęcają one do zbliżeń zarówno mężczyznę, jak i kobietę. Niektóre panie obwiniają się, że to z ich powodu partner nie może osiągnąć erekcji. Prawdziwe powody są jednak zupełnie inne.

Nie można zapomnieć o stresie, który stanowi przysłowiowy gwóźdź do trumny. Najczęściej pojawia się on w sytuacji, gdy w przeszłości wystąpiły problemy ze wzwodem. Zamiast skupić się na przyjemności obawiamy się o zanik erekcji.

Jak już wspomniano, jakość erekcji jest zróżnicowana.  Maksymalne wypełnienie ciał jamistych sprawia, że członek wygląda potężniej.  Dotyczy to zarówno długości, jak i szerokości. Prawdziwym strzałem w dziesiątkę wydają się być zioła usprawniające przepływ krwi.

Zioła powiększające ciała jamiste

zioła

Poszukując naturalnych metod na powiększenie członka należy wziąć pod uwagę zioła, które stymulują wzrost objętości ciał jamistych. Warunek jest jeden – muszą być one stosowane regularnie, gdyż w innych przypadkach nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Opinie użytkowników potwierdzają ich pozytywny wpływ na erekcję oraz ukrwienie narządów płciowych.

Poniżej przedstawiono kilka sprawdzonych propozycji:

 • Ekstrakt z guarany - usprawnia dopływ krwi do członka, co znacząco poprawia jakość erekcji. Wzwód staje się mocniejszy, a zarazem nieprzerwany. Kofeina zawarta w składzie jest źródłem energii do działania. Dzięki temu stosunek może być intensywniejszy, a zarazem dłuższy. Na uwagę zasługuje również fakt, że guarana niweluje zmęczenie fizyczne oraz psychiczne. Poprawia to samopoczucie.
 • Ekstrakt z Muira Puama - już od pokoleń stosowany jest on w celu poprawy sprawności seksualnej. Dzięki niemu organizm przyswaja większą ilość składników odżywczych. Zioło to zwiększa również odporność na stres. Ułatwia ono osiągnięcie maksymalnego odprężenia. Pozytywnie wpływa ono również na działanie układu nerwowego.
 • Ekstrakt z Catuaba - zwiększa objętość ciał jamistych, a także usprawnia obieg krwi. W naturalny sposób podnosi on poziom libido. Osiągnięcie gotowości do stosunku staje się łatwiejsze. Omawiana roślina wpływa także na jakość wzwodu, a także zmniejsza ryzyko jego zaniku.
 • Cynamon Cejloński - reguluje przepływ krwi w organizmie. Podnosi wytrzymałość seksualną, dzięki czemu seks może stać się dłuższy. Przyspiesza regenerację po stosunku, a więc szybciej można zyskać gotowość do dalszego współżycia.
 • Herbata ziołowa dla mężczyzn - w naturalny sposób podnosi ona libido. Wyższa ochota na seks sprawia, że łatwiej jest osiągnąć stan podniecenia. Kolejnym plusem jest fakt, że zwiększa ona ilość produkowanego testosteronu. Ma również wpływ na objętość wytrysku. Systematyczne spożywanie może wydłużyć erekcję oraz usprawnić przepływ krwi. Indyjska herbata ziołowa działa energetyzująco, a także podnosi wytrzymałość seksualną.[/su_lits]

Co zamiast ziół? Sprawdzone suplementy diety

Stosowanie ziół bywa problematyczne. Przede wszystkim zakup dobrej jakości mieszanki nie jest prosty. Musimy znaleźć zaufanego dostawę. Po drugie przygotowanie naparu zajmuje trochę czasu. Jego spożywanie nie jest również najprzyjemniejsze ze względu na specyficzny skład, czy też aromat.

Na rynku  znajdziemy wiele suplementów diety, które powstały z myślą o powiększeniu ciał jamistych.  Usprawniają one przepływ krwi do narządów płciowych, co zapewnia wysoką jakość erekcji. Poniżej przedstawiono dwa absolutnie topowe produkty, które cieszą się pozytywną opinią wśród użytkowników.

1. Eron Plus

Eron Plus

Eron Plus - to doskonała propozycja dla mężczyzn zastanawiających się, jak zwiększyć objętość ciał jamistych. Suplement bazuje na naturalnych składnikach pobudzających potencję. Lepsza erekcja to również większy członek. Kapsułki są łatwe i bezproblemowe w stosowaniu. Taka formuła zapewnia więc wysoki poziom komfortu.

Oczywiście, należy pamiętać o tym, że pełne efekty nie zostaną odnotowane w przeciągu kilku dni. Optymalny okres trwania kuracji to 6-8 tygodni. Dopiero wtedy można zauważyć pozytywny wpływ składników aktywnych na funkcjonowanie organizmu.

Zadaniem Eron Plus jest przede wszystkim:

 • poprawa jakości erekcji,
 • usunięcie źródła kłopotów z potencją,
 • wydłużenie wzwodu,
 • zwiększenie wytrzymałości seksualnej,
 • poprawa przepływu krwi,
 • podniesienie ochoty na seks.
Skład Eron Plus to głównie wyciągi roślinne. To właśnie dzięki temu nie trzeba obawiać się negatywnych skutków ubocznych. Wyjątek stanowią alergicy, którzy nie tolerują konkretnych składników zawartych w produkcie.

W opisywanym suplemencie znajduje się m.in.:

 • L-Arginina - pozytywnie wpływa na wielkość ciał jamistych. Ułatwia osiągnięcie oraz utrzymanie wzwodu.
 • Korzeń Maca - znakomicie wpływa na płodność. Stymuluje produkcję testosteronu.
 • Buzdyganek Naziemny - już od pokoleń stosowany jest podczas eliminowania zaburzeń erekcji.
 • Żeń-Szeń Koreański - jest źródłem sił witalnych. Dodaje energii, dzięki czemu seks może być dłuższy i bardziej urozmaicony.
 • Kozieradka Pospolita - pozytywnie wpływa na ukrwienie członka, co przekłada się na silniejszą erekcję.

Sprawdź Eron Plus
 

2. Member XXL

member xxl

Member XXL - to niezwykle popularny środek na powiększenie członka. Jest to suplement diety w formie kapsułek. To doskonała opcja dla tych, którzy nie wiedzą, jak zwiększyć dopływ krwi do członka. Bezpieczny skład nie wpływa negatywnie na trawienie, czy też funkcjonowanie organizmu.

Zgodnie z obietnicami producenta, Member XXL ma:

 • zwiększyć długość i obwód członka,
 • poprawić napięcie i elastyczność penisa,
 • podnieść wytrzymałość seksualną,
 • ułatwić kontrolę nad wytryskiem,
 • przyspieszyć regenerację po współżyciu.

W składzie tego suplementu znajduje się m.in.:

 • Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego - reguluje pracę układu krwionośnego. Wspomaga erekcję, a także zwiększa wrażliwość na bodźce.
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia - to składnik odpowiadający za wzrost testosteronu. Pozytywnie oddziałuje również na jakość oraz ilość nasienia.
 • Ekstrakt z szafranu - zwiększa libido oraz ułatwia osiągnięcie wzwodu.
 • Ekstrakt pieprzu czarnego - poprawia ukrwienie penisa oraz zmniejsza ryzyko niespodziewanego zaniku erekcji. Stymuluje ciała jamiste do zwiększenia objętości.

Sprawdź Member XXL
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *