Member XXL: opinie o tabletkach na powiększanie penisa, skład i cena 2019

Member XXL na powiększenie penisa

Zobacz produkt i sprawdzone miejsce zakupu

Czytaj recenzję

Tak często zachowują się mężczyźni, którzy dochodzą do wniosku, że ich penis jest zbyt mały. Nie ma co ukrywać, że mały członek nie daje tej samej radości z seksu, co duży. Podobnie mizerne doznania odczuwa partnerka. Nic więc dziwnego, że panowie tak intensywnie szukają skutecznego rozwiązania. Pytanie tylko – czy takie metody istnieją? Podobno tabletki mają najsilniejszą moc. Ile w tym prawdy? Warto przeanalizować ten temat.

Preparaty w kapsułkach na powiększenie członka takie jak Member XXL

W Internecie mówi się o bardzo różnych metodach powiększania penisa, bardziej i mniej bezpiecznych. Mężczyźni jednak w tej kwestii bywają mocno ostrożni. To znaczy, że nie chcą za wiele eksperymentować ze względu na strach, że coś może pójść nie tak.

Dlatego w szczególności tej grupie odbiorców zaleca się stosowanie preparatów w kapsułkach, które ze względu na odpowiednio skomponowany skład, wykazują się mniejszym bądź większym działaniem. Wśród popularnych tabletek na powiększanie penisa jest Member XXL. Co to za produkt i czy faktycznie warto go stosować? Jakich efektów można się spodziewać i czy sposób ten jest faktycznie bezpieczny? O tym szczegółowo w oddzielnym podpunkcie.

Co to jest i jak działa Member XXL?

co to jest Member XXL?
Member XXL to naturalny suplement w tabletkach, który ma wpływać na powiększenie penisa. Mówi się, że jest bezinwazyjną metodą, która przyczynia się do szybkich efektów.

Zgodnie z tym, co przeczytamy na oficjalnej stronie internetowej:

 • ma powodować nie tylko wydłużenie penisa nawet o 9 cm, ale również pogrubienie, 
 • dzięki niemu seks ma stawać się dużo przyjemniejszy, a doznania intensywniejsze,
 • jest produktem wysokiej jakości, gwarantującym pełne bezpieczeństwo.

Tak przynajmniej opisuje go sam producent na swojej stronie. Jednak czy Member XXL działa naprawdę skutecznie?

Na stronie internetowej podkreśla się, że tabletki Member XXL nie mają sobie równych. Ma być to środek, który skutecznie dyskwalifikuje konkurencję i przyczynia się do wymiernych efektów.

Member XXL ma powiększać penisa już od pierwszego dnia stosowania tabletek. Wiadomo jednak, że efekty są widoczne dopiero po pewnym czasie. Na symulacji dostępnej na stronie, po upływie trzech tygodni penis wydłuża się o 2 cm. Po kolejnym miesiącu jest już dłuższy o kolejne centymetry. W ostateczności może być dłuższy nawet o 9 cm.

Na stronie dowiemy się też, że badania przeprowadzone na grupie 90 mężczyzn wskazują na to, że Member XXL działa skutecznie i szybko. Dystrybutor gwarantuje satysfakcję i skuteczność –  produkt jest objęty 90 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy  (zobacz szczegóły).

Mężczyźni często pytają, jak stosować tabletki, jakie jest ich dawkowanie

jak stosować Member XXL?

Otóż stosowanie tego środka jest bardzo proste. Należy łykać 2 kapsułki na 30 minut przed posiłkiem. Porcję suplementu trzeba popić wodą – około 300 ml, czyli szklanką.

Tabletki Member XXL są oparte na naturalnych składnikach, dzięki czemu postrzegane są jako bezpieczne. Właśnie dlatego, jeżeli chodzi o skutki uboczne, bazując na wypowiedziach znalezionych w sieci, nie trzeba się ich specjalnie obawiać. Dzięki wszystkim tym elementom, coraz większa liczba mężczyzn zastanawia się nad tym, aby zastosować ten właśnie produkt.

Należy przyznać, że jest dość  popularny i robi się o nim coraz głośniej na całym świecie, nie tylko w Polsce, ale i wielu krajach Europy . Sprzedawany bowiem jest także m.in. w:

 • Niemczech,
 • Szwecji,
 • Wielkiej Brytanii,
 • we Francji,
 • na Węgrzech,
 • Hiszpanii

i innych krajach – na chwilę obecną łącznie ponad 25. Przy analizowaniu tego suplementu, było to niemałe zaskoczenie sugerujące, że taka metoda faktycznie może być skuteczna.

Oczywiście jak jest w rzeczywistości mają się efekty, przekonać się mogą tylko ci, którzy zdecydują się na wypróbowanie tego środka. Warto wobec tego bliżej przyjrzeć się opiniom.

Member XXL to środek, który należy zażywać przez dłuższy czas, aby z jednej strony móc ujrzeć satysfakcjonujące efekty, a z drugiej zaś by zmiany te były widoczne i satysfakcjonujące przez długie tygodnie, miesiące, a być może nawet lata. W opiniach dowiadujemy się, że warto rozważyć to, aby już na samym początku zainwestować w większą ilość tego preparatu – wtedy cena za opakowanie jest niższa niż kupując pojedynczo.

Opinie o tabletkach Member XXL

opinie mężczyzn
Opinie, jakie publikowane są w Internecie na temat Member XXL są całkiem pozytywne. Mężczyźni zachwalają produkt, inni traktują go z dystansem, ale w każdym razie dość trudno jest znaleźć dosłownie negatywną wypowiedź, która opisywałaby ten właśnie suplement. Pod hasłem Member XXL opinie czy to na forach internetowych, czy ogólnie w sieci, można bez problemu znaleźć liczne opinie.

Taki wydźwięk mają przykładowe wypowiedzi odnalezione w Internecie:

Sporo wypowiedzi pochodzi od tzw. „niedowiarków” tj. mężczyzn, którzy nie wierzyli w naturalne metody na powiększenie penisa, ale dali szansę suplementacji. Z opinii wynika, że duża część z nich osiągnęła efekty, których nawet początkowo się nie spodziewała. Wyniki były różne i zależne od samego organizmu, czy też okresu stosowania tabletek.
Przeglądając fora internetowe, spotykamy wypowiedzi mężczyzn, którzy chwalą sobie wpływ dłuższego i grubszego członka na jakość relacji z partnerkami. Czytamy, że życie łóżkowe poprawia się, wraz ze wzrostem członka i zapewnia nowe doznania.
W sieci znajdziemy wypowiedzi dotyczące naturalnego składu i bezpieczeństwa w stosowaniu. Z łatwością można dotrzeć do informacji na temat wpływu popularnego żeń-szenia, czy też cytryńca chińskiego na męskie problemy. Mężczyźni cenią sobie łatwość z jaką można przyjmować te składniki zawarte w Member XXL.
Analizowane opinie negatywne często dotyczyły kosztu suplementu. Pamiętajmy jednak, że porównując cenę kapsułek na przykład z operacyjnymi, inwazyjnymi sposobami na powiększenie penisa, wcale nie jest to szczególnie wygórowana cena. Ponadto, kupując większy zapas można liczyć na atrakcyjne obniżki. Tani suplement oczywiście zawsze można kupić, pytanie jednak jak przedstawia się działanie przypadkowych kapsułek.

Member XXL i jego skład

żeń szeń - skład member xxl
Producent zapewnia o skuteczności swojego środka. Informuje, że Member XXL działa ze względu na starannie skomponowane składniki. Są to składniki w pełni naturalne i uznawane za bezpieczne. Dzięki temu preparatowi towarzyszy niskie ryzyko wystąpienia skutków ubocznych, czy też też złego samopoczucia. Organizm po tabletkach ma funkcjonować normalnie, z tym że zmianom ulegać ma rozmiar członka.

Składniki, jakie zawiera Member XXL to m.in.:

 • ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego,
 • ekstrakt z korzenia żeń-szenia,
 • ekstrakt z szafranu
 • oraz ekstrakt pieprzu czarnego.

Producent informuje, że są to składniki najwyższej jakości. Również podaje, że właśnie te składniki odpowiadają za powiększenie penisa i usprawnienie czynności seksualnych.

Ponadto na stronie producenta możemy przeczytać, że na skuteczność duży wpływ ma nie tylko to, jakie składniki znajdują się w tym produkcie, ale też to, w jakich proporcjach zostały zastosowane.

Cena Member XXL

Wielu zaciekawionych produktem Member XXL od razu pyta, jaka jest jego cena. Wbrew pozorom ma ona duże znaczenie. Nie każdego stać na drogie środki. Najważniejsze jednak jest działanie. Warto natomiast zacząć od tego, gdzie kupić te kapsułki, bo to też nie jest tak oczywiste.

Niektórzy myślą, że dostaną je w aptece. Tak naprawdę właściwym wyborem i sprawdzonym miejscem zakupu jest strona dystrybutora. Można uniknąć podróbek, które coraz częściej są widoczne w sieci.  Wzrasta popularność Member XXL, a wraz z nią, wzrasta ilość podrabianych produktów . Dlatego najlepiej kupić tabletki bezpośrednio poprzez oficjalną stronę.

W takim razie ile kosztuje ten produkt? Właściwie nie jest drogi, choć jego cena zależy od ilości kupowanych opakowań.

 • Jedno opakowanie kosztuje 179 zł.
 • Kupując dwa opakowania za 358 zł, klient otrzymuje jedno opakowanie gratis.
 • Decydując się na zakup trzech opakowań tego środka, aż trzy kolejne opakowania producent daje za darmo. Koszt tego zestawu wynosi 537 zł.

Poza tym należy podkreślić, że dostawa produktu przebiega w miarę możliwości szybko. Producent podkreśla, że zrobi wszystko, co tylko możliwe, aby w krótkim czasie dostarczyć kupiony produkt. Member XXL znajduje się w dyskretnym opakowaniu, więc nikt nie jest w stanie zorientować się, co może znajdować się w jego wnętrzu.

Podsumowanie

Istnieje wiele sposobów, które mogą przyczynić się do powiększenia penisa. Można ćwiczyć, udać się na zabieg, ale i stosować suplement diety w kapsułkach. Wybór należy do każdego z osobna, choć wbrew pozorom tabletki wydają się sposobem bardzo wygodnym i relatywnie bezpiecznym.

Tabletki Member XXL wyglądają na skuteczne i przede wszystkim bezpieczne. Pozytywne opinie przekonują do stosowania ich coraz większą liczbę osób. Według opinii, środek zyskuje popularność ze względu na działanie i wygodny sposób zastosowania. Mężczyźni cenią sobie to, że bez zbędnego wysiłku mogą oddziaływać na problem małego członka.

Wybierając tę metodę trzeba jednak mieć na uwadze to, że każdy organizm jest inny, a co za tym idzie, może mieć na każdego zupełnie inny wpływ. Dlatego właśnie też w opiniach czytamy, że jeden Pan osiąga wydłużenie o 9 cm, a drugi tylko o 3 cm. Nie jest to tajemnicą, że na rynku nie ma środków uniwersalnych, które na każdego działałyby tak samo. 

Osoby, które zdecydują się na zakup, muszą pamiętać, że oficjalnie tego produktu nie oferuje żaden sklep, nawet internetowy, a można go dostać wyłącznie poprzez stronę oficjalnego dystrybutora. Tylko u niego można dostać oryginalne tabletki z 90-dniową gwarancją satysfakcji.

Moja opinia

opinia
Należy zacząć od tego, że suplementacja tabletkami to jedna z tych męskich decyzji, którą należy podjąć samodzielnie. Moim zdaniem nie ma nic złego w dbaniu o swój wygląd, a przy tym o satysfakcję partnerki – korzyści może być naprawdę wiele 😉 Za kupnem Member XXL przemawia fakt, że jest on sprzedawany na polskim rynku od kilku lat, a obok tego znany także na całym świecie. Wbrew pozorom suplement ten to nie jest nowość, co akurat w przypadku tego rodzaju produktów jest dobrą wiadomością.

Moim zdaniem wsparcie przy pomocy naturalnych metod jest dużo mniej inwazyjne, a na pewno tańsze aniżeli rozwiązania operacyjne pokroju wstrzykiwania sobie kwasu hialuronowego w wiadome miejsce. Jeżeli problem jest na tyle uciążliwy, że pozbawia nas przysłowiowej „radości życia”, warto dać szansę Member XXL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *