Najbardziej eteryczne perfumy – Marc Jacobs Decadence

eteryczne perfumy

Poszukujesz zapachu, który podbije Twoje serce i pomoże na nowo zakochać się w świecie perfum? Przyjrzyjmy się kompozycji zapachowej, która została pokochana przez miliony kobiet za swoją oryginalność, trwałość oraz zmienność! Jakie posiada nuty zapachowe i dlaczego tak bardzo zachwyciła sobą klientki drogerii? Przeczytaj o Marc Jacobs Decadence i przekonaj się, czy to zapach, który na stałe zagości na Twojej skórze.

Marka Marc Jacobs – perfumy

Nie wiemy, czy Marc Jacobs planował stworzenie własnych perfum, rozpoczynając swoją karierę, ale jedno jest pewne – osiągnął niewyobrażalny sukces, a jego nazwisko jest znane na całym świecie. To właśnie perfumy stworzone dzięki jego pracy, są uznawane za najbardziej eteryczne, niepowtarzalne i piękne. Spośród najbardziej znanych można wyróżnić delikatną kolekcję Daisy, która poza wyjątkowymi zapachami, zachwyca także niesamowitym designem. Od tych zapachów nie ma odwrotu! Gdy raz się w nich zakochasz, pozostaną przy Tobie na wiele kolejnych lat.

Największy hit ostatnich lat – Marc Jacobs Decadence

Perfumy Marc Jacobs zwolenniczki klasyki szukają na perfumeria.pl/collections/marc-jacobs/. W drogerii tej panie odnajdą też najbardziej eteryczne pachnidło świata, czyli Decadence. Zaskakują one i zniewalają od pierwszych nut. Kobiety, które miały okazję poznać Marc Jacobs Decadence mówią o zapachu całkowicie niepodobnym do pozostałych kompozycji marki.

Marc Jacobs Decadence to bowiem całkowicie nowy zapach, wśród przewidywalności innych połączeń, wyjątkowa trwałość oraz rzadko spotykane nuty zapachowe, to eliksir w wyjątkowym opakowaniu. Już sam wygląd flakonika ciekawi i zaskakuje, ponieważ producent zdecydował się na opakowanie zapachu w szklaną miniaturkę jednej z najbardziej rozpoznawalnych torebek własnego autorstwa! Tych perfum nie wystarczy powąchać, ale również koniecznie trzeba je zobaczyć.

perfumy Daisy

Niezwykłe nuty zapachowe

Co wyjątkowego trzeba umieścić w małym flakoniku, aby jego zapach przyciągał uwagę wszystkich w pomieszczeniu? Producent zdecydował się na umieszczenie w nucie głowy aż trzech całkowicie różnych woni:

  • irysa,
  • szafranu
  • oraz śliwki włoskiej.

Z tego powodu na samym początku zapach wydaje się być ciężki, wręcz męski, aby po krótkiej chwili rozkwitnąć w nucie serca pięknym zapachem jaśminu oraz róży bułgarskiej. Najlepsze pozostaje na koniec, mocno wyczuwalny papirus, bursztyn i wetiwer, to odważne połączenie, którego nie da się znaleźć w żadnych innych perfumach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *