Tabletki na powiększenie członka: ranking 2019 i opinie – jakie wybrać?

Duży penis uważany jest za atrybut męskości. Dla wielu mężczyzn jest on powodem do dumy. Niestety nie zawsze natura jest sprawiedliwa. Członek może być źródłem kompleksów. Nierzadko jego rozmiar negatywnie wpływa na życie seksualne. Panowie, którzy nie są z siebie zadowoleni są mniej skłonni do eksperymentów, a zbliżenie często wywołuje negatywne emocje.

Dlaczego zbyt mały penis może sprawić, że seks będzie nieudany? Wszystko zaczyna się w głowie. Mężczyzna jest przekonany, że partnerka nie czerpie ze zbliżenia satysfakcji. Ma trudności z tym, aby otworzyć się na nowe doznania. Skupia się na mankamentach, a nie czerpaniu przyjemności ze stosunku.  Może to doprowadzić do zaburzeń erekcji. 

Zanikanie wzwodu zniechęca do stosunku. Ponadto wiele kobiet obwinia się za brak erekcji u partnera. Źle wpływa to na relację, co jest odczuwalne nie tylko w sypialni, ale również na co dzień. Właśnie dlatego warto jest podjąć próbę walki ze swoimi kompleksami. Być może dobrym rozwiązaniem okażą się tabletki na powiększenie członka.

Co wpływa na rozmiar penisa?

co wpływa na rozmiar penisa

Na rozmiar penisa wpływa wiele różnych czynników. Zdecydowana większość mężczyzn marzy o tym, aby był on większy. Tylko nieliczni są zadowoleni z wielkości swojego członka. Na jego rozmiar wpływa przede wszystkim:

 1. Uwarunkowanie genetyczne  – nie mamy większego wpływu na rozmiar penisa. Na uwagę zasługuje fakt, że prącie kształtuje się już w życiu płodowym. To ten etap decyduje o jego długości oraz grubości. Nie bez znaczenia są tutaj geny ojca. Trzeba jednak uwzględnić również rolę matki, a dokładniej poziom testosteronu w organizmie ciężarnej. Ciekawym jest to, że rozmiar penisa kształtuje się również na etapie dojrzewania. Na ten proces negatywnie wpływa stres, niezdrowy tryb życia, częstotliwość inicjacji seksualnych.

 2. Jakość erekcji   – rozmiar członka u dojrzałego mężczyzny jest zależny od jakości erekcji. Penis składa się z dwóch ciał jamistych oraz tkanki gąbczastej. Członek w stanie wzwodu może wydłużyć o mniej więcej 3-10 cm. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Im słabsza erekcja, tym mniejszy penis. Bezpośrednio wpływa na to stopień ukrwienia narządów płciowych. Zakłócony przepływ krwi może być wynikiem np. przemęczenia, chorób przewlekłych, wieku.

Tabletki na powiększenie penisa – czy mogą zadziałać?

Z pewnością niejedna osoba z góry zakłada, że preparaty na powiększenie penisa to oszustwo. Ciężko się temu dziwić. Producenci czasami starają się nas przekonać, że członek urośnie o 10 cm, a także stanie się gruby i okazały. Oczywiście tak się nie stanie. Jest to sprzeczne z prawami natury. Tabletki na powiększenie penisa nie działają niczym magiczna różdżka, a więc członek nie urośnie dwukrotnie. Zapewnienia marketingowe traktujmy więc z przymrużeniem oka.

Pierwszym krokiem jest zrozumienie, w jaki sposób działają tego typu środki. Przede wszystkim stymulują one ciała jamiste do wzrostu. Penis podczas erekcji „pomieści” większą ilość krwi, a tym samym będzie prezentować się potężniej.

 Na wielkość penisa ma duży wpływ jakość erekcji. Wzwód może być niepełny. Członek jest gotowy do stosunku, jednak nie osiąga swojej maksymalnej sztywności i twardości. Częstą przyczyną tego zjawiska jest niewłaściwe krążenie krwi. Narządy płciowe nie są dostatecznie ukrwione.

Skuteczne tabletki na powiększanie członka wykazują zdolność do:

 • poprawy krążenia i lepszego ukrwienia narządów płciowych,
 • wzmocnienia potencji,
 • zwiększenia wytrzymałości oraz wydolności seksualnej,
 • stymulacji wzrostu członka o około 1-3 cm,
 • intensyfikacji doznań.
 Mocniejsze ukrwienie penisa powoduje, że sprawia on wrażenie nie tylko dłuższego, ale również grubszego. Można więc odnotować pozytywny wpływ na obwód. Nie można jednak jednoznacznie odpowiedzieć, ile urośnie członek dzięki suplementacji. Jest to kwestia bardzo indywidualna.

Czy można trwale powiększyć ciała jamiste?

Preparaty na powiększenie członka mają przede wszystkim zwiększyć objętość ciał jamistych. Wielu mężczyzn zastanawia się, czy efekt jest chwilowy, czy trwały.

 Wzrost długości i objętości członka można utrzymać przez długi czas.  Należy jednak pamiętać, że żadna suplementacja nie zagwarantuje rezultatów utrzymujących się do końca życia.

Wielkość ciał jamistych może dynamicznie się zmieniać np. ze względu na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Ich relatywnie wysoka elastyczność sprawia, że możemy nieco manipulować wielkością penisa.

Na objętość ciał jamistych ma również prowadzony tryb życia. Chcąc zachować ich dużą objętość warto:

 • Wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe – dieta ma bezpośredni wpływ na funkcjonowanie organizmu. Reguluje ona również pracę narządów płciowych. Odpowiada za krążenie krwi. Składniki aktywne zawarte w jedzeniu dostarczają energii oraz podnoszą wytrzymałość seksualną. Jest to podstawą do tego, aby czerpać przyjemność z intymnych zbliżeń.
 • Odstawić używki – mowa tutaj w szczególności o papierosach oraz alkoholu. To produkty, które negatywnie wpływają na pracę układu krwionośnego. Stanowią one więc zagrożenie dla erekcji. Niedostateczny dopływ krwi sprawia, że ciała jamiste ulegają skurczeniu. Nawet podczas maksymalnego podniecenia rozmiar członka nie będzie satysfakcjonujący.
 • Uprawiać sport – aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla naszego organizmu. Nie tylko wpływa ona na samopoczucie, ale również życie seksualne. Ćwiczenia podnoszą kondycję oraz poprawiają wydolność. Wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia. Bez trudu można znaleźć formę ruchu właściwie dopasowaną do indywidualnych predyspozycji.
 • Zachować regularną aktywność seksualną – w tym przypadku im częstszy seks, tym lepiej. Narządy płciowe powinny być systematycznie stymulowane. Długotrwałe przerwy osłabiają funkcję seksualne.
 • Rozpocząć suplementację – najlepsze tabletki na powiększenie członka kompleksowo wzmacniają organizm, dzięki czemu osiągnięcie pożądanych efektów staje się łatwiejsze. Trzeba zaznaczyć, że w grę wchodzą jedynie preparaty o zweryfikowanym składzie, czyli takie, które nie posiadają szkodliwych związków chemicznych.

Czy tabletki na porost członka wywołują skutki uboczne?

Dobrej jakości tabletki na powiększenie członka nie powinny powodować skutków ubocznych. Przed wyborem odpowiedniego preparatu należy przede wszystkim zweryfikować skład. Jest to podstawą do tego, aby wybrać produkt godny zaufania.

Istotne jest to, aby suplementacja bazowała na naturalnych składnikach. Prosta formuła nie stanowi obciążenia dla organizmu. Preparaty o mocno chemicznym składzie mogą nieść za sobą nieprzyjemne dolegliwości np. bóle brzucha, nudności, wymioty, zawroty głowy.

Tabletki o ziołowym składzie są łatwo przyswajalne. Swoje działanie opierają one na składnikach, które były wykorzystywane w medycynie ludowej już od wielu lat. W grupie osób narażonych na objawy niepożądane znajdują się alergicy. W takim przypadku należy po prostu odstawić preparat.

Opinie na temat tabletek powiększających penisa

Na forach internetowych można znaleźć wiele praktycznych informacji na temat tabletek powiększających członka. Jest to spory wsparciem dla tych, którzy rozważają suplementację. U zdecydowanej większości mężczyzn wzrost nie był wyższy niż kilka centymetrów. Wielu panów było jednak usatysfakcjonowanych z takiego wyniku.

Mogłoby się wydawać, że 2-3 cm to mało. Należy jednak zaznaczyć, że penis w stanie maksymalnego wzwodu prezentuje się niezwykle potężnie. Jest to dobra opcja dla tych, którzy chcą pozbyć się męczących kompleksów.

 Osoby stosujące suplementację na wzrost penisa odnotowały również poprawę jakości erekcji. Kuracja sprawiła, że osiągnięcie wzwodu stało się łatwiejsze, a ponadto potencja rzadziej zanikała podczas stosunku. Niektórzy użytkownicy odnotowali również podniesienie poziomu libido. Wyższa ochota na seks ma bezpośredni wpływ na jakość życia seksualnego.

Preparaty dobrej jakości przynoszą optymalne rezultaty, a jednocześnie nie kosztują majątku. Wybrany produkt powinien posiadać zweryfikowany skład, który został przebadany laboratoryjnie.

Ranking tabletek na powiększenie członka

Jakie tabletki na powiększenie członka wybrać? Podczas podejmowania decyzji dobrze jest wziąć pod uwagę poniższe zestawienie. Zostało ono stworzone w oparciu o opinie użytkowników oraz skład. Są to preparaty powszechnie uznawane za bezpieczne. Zdecydowana większość użytkowników nie odnotowała skutków ubocznych kuracji.

1. Member XXL

member xxl

Member XXL to prawdziwy hit wśród preparatów stymulujących wzrost członka. Jest to produkt, który wyróżnia się wartościowym składem. Nie tylko pozytywnie wpływa on na jakość życia seksualnego, ale również poprawia funkcjonowanie całego organizmu. To źródło niezbędnych witamin, minerałów i aminokwasów.

Producent zapewnia nas, że regularne stosowanie Member XXL niesie za sobą następujące efekty:

 • wzrost długości i obwodu członka,
 • lepsze ukrwienie narządów płciowych,
 • wyższe libido,
 • mocniejsze odczuwanie bodźców,
 • wyższą satysfakcję z życia seksualnego.

Składniki aktywne zawarte w składzie pobudzają ciała jamiste do wzrostu. Rozszerzają również naczynia krwionośne, dzięki czemu w momencie erekcji do członka napływa większa ilość krwi. Sprawia to, że penis wydaje się być o wiele okazalszy, niż dotychczas.

W składzie Member XXL znajdziemy m.in.:

 • Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego – pozytywnie wpływa na funkcje seksualne. Usprawnia transport krwi do członka. Odpowiada za mocną oraz długotrwałą potencję.
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia – w naturalny sposób podnosi libido. Zwiększa apetyt na seks, co przekłada się na wyższą jakość erekcji. Podnosi wytrzymałość seksualną. Dodaje sił witalnych.
 • Ekstrakt z szafranu – ułatwia osiągnięcie stanu podniecenia. Pozytywnie działa na układ krążenia. Stymuluje ciała jamiste do wzrostu objętości.
 • Ekstrakt pieprzu czarnego – jest źródłem energii. Przyspiesza regenerację po stosunku, dzięki czemu istnieje możliwość wielokrotnego współżycia.

2. Xtrasize

Xtrasize

Xtrasize to niezwykle popularny preparat, który ma na celu poprawę rozmiaru członka oraz jakości erekcji. Produkt ten bazuje na naturalnej formule, dzięki czemu jest łagodny dla układu pokarmowego. Nie obciąża żołądka, a składniki aktywne są łatwe w przyswojeniu przez organizm.

Zgodnie z obietnicami producenta preparat Xtrasize zapewnia:

 • większego członka,
 • wyższą ochotę na seks,
 • mocniejszą i dłuższą erekcję,
 • szybszą regenerację po seksie,
 • możliwość wielokrotnego stosunku,
 • wyższą wydolność organizmu.

Plusem opisywanego suplementu diety jest starannie zbilansowany skład. Znajdziemy tutaj m.in.:

 • Buzdyganek naziemny – podnosi poziom testosteronu w organizmie. Odpowiada za jakość potencji. Stymuluje ciała jamiste oraz naczynia krwionośne do wzrostu. Usprawnia funkcje seksualne.
 • Korzeń maca – reguluje gospodarkę hormonalną. Podnosi poziom libido. Jest uznawany za silny afrodyzjak. Usprawnia przepływ krwi do członka.
 • Palmę sabałową – dodaje energii i sił do działania. Zwiększa pobudzenie seksualne, dzięki czemu możliwe jest szybsze osiągnięcie erekcji.
 • L-argininę – ma bezpośredni wpływ na ukrwienie penisa. Pobudza ciała jamiste do zwiększenia objętości.
 • Żeń-szeń – jest źródłem sił witalnych. Przyspiesza regenerację po współżyciu oraz zwiększa wytrzymałość seksualną.

3. Penilarge

penilarge

Trzecie miejsce w rankingu suplementów na wzrost penisa zajmuje Penilarge. Jest to produkt, który dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Pozytywnie wpływa on na poziom energii oraz sił witalnych. Podnosi wytrzymałość, dzięki czemu seks może być intensywniejszy i dłuższy.

Do głównych efektów stosowania Penilarge deklarowanych przez producenta można zaliczyć:

 • wzrost członka,
 • mocniejsze doznania,
 • większą przyjemność z seksu,
 • silną potencję,
 • szybsze tempo regeneracji,
 • eliminację kompleksów.

Penilarge w sposób bezinwazyjny zwiększa objętość naczyń krwionośnych. Już po kilku tygodniach jakość potencji może znacząco się poprawić. Należy jednak mieć świadomość, że rezultaty kuracji nie pojawią się z dnia na dzień.

W składzie produktu znajdziemy:

 • L-argininę – jest to składnik odpowiadający za skuteczne i trwałe zwiększenie objętości ciał jamistych. To właśnie dzięki temu członek podczas potencji jest wyraźnie większy, a także potężniejszy.
 • Żeń-szeń koreański – podnosi wytrzymałość seksualną, dzięki czemu zbliżenia mogą być intensywniejsze. Ponadto regeneracja po stosunku następuje o wiele szybciej. Łatwiej jest ponownie osiągnąć erekcję.
 • Błonnik – poprawia przyswajalność preparatu. Sprawia, że składniki aktywne wchłaniają się o wiele szybciej. Reguluje pracę układu pokarmowego, co pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie.
 • Buzdyganek naziemny – ekstrakt z tej rośliny poprawia sprawność seksualną, a także świetnie wpływa na poziom libido. Stymuluje organizm do wytwarzania testosteronu.

4. Eron Plus

Eron Plus

Zestawienie zamyka Eron Plus, czyli suplement diety poprawiający potencję. Składniki aktywne ułatwiają osiągnięcie oraz utrzymanie erekcji, co ma bezpośredni wpływ na rozmiar członka. Produkt w sposób naturalny stymuluje ciała jamiste do wzrostu.

Zgodnie z obietnicami producenta Eron Plus zapewnia:

 • wyższą sprawność seksualną,
 • zwiększenie rozmiaru członka,
 • mocniejszą erekcję,
 • eliminację problemów z osiągnięciem potencji,
 • możliwość kontrolowania wytrysku,
 • silniejsze i dłuższe orgazmy,
 • szybszą regenerację po zbliżeniu.

Za skuteczność opisywanego suplementu odpowiada przede wszystkim skład. Eron Plus bazuje na takich składnikach, jak:

 • Korzeń maka – podnosi poziom testosteronu w organizmie. Zwiększa sprawność i wytrzymałość seksualną. Poprawia wrażliwość na bodźce, dzięki czemu osiągnięcie erekcji jest łatwiejsze.
 • Buzdyganek naziemny – odpowiada za sprawny przepływ krwi do narządów płciowych. Zwiększa tempo regeneracji, a także podnosi poziom libido.
 • L-arginina L-arginina – reguluje stopień ukrwienia członka. Zwiększa objętość ciał jamistych.
 • Kozieradka pospolita – dodaje energii oraz podnosi apetyt na seks. Niweluje problemy z potencją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *