Wieczór kawalerski w Warszawie – w domu czy poza domem?

wiczór kawalerski - w domu czy poza domem?

Wieczór kawalerski to jedna z tych nocy, które przeżywa się tylko raz w życiu. Chociaż precyzyjne dopięcie szczegółów jest bardzo ważne i często decyduje o jakości zabawy, nie należy tracić z oczu najważniejszego, czyli … ludzi. To grono zgranych przyjaciół i znajomych najczęściej jest gwarantem znakomicie spędzonego czasu. Jeśli masz już taką paczkę, czas znaleźć odpowiedni sposób na spędzenie wspólnego czasu.

Symboliczne pożegnanie się z kawalerskim życiem przebiegać może zarówno w mieszkaniu, jak i w różnorodnych lokalach, na imprezach, wśród specjalnie zorganizowanych na tę okazję rozrywek. Jeśli jesteś organizatorem wieczoru kawalerskiego, czeka cię podjęcie decyzji, czy rozrywki zorganizować w domowym zaciszu, czy zaplanować coś specjalnego.

W dzisiejszym tekście zarysujemy wady i zalety każdego z tych rozwiązań.

Wieczór kawalerski bez wychodzenia z domu – czy to może się udać?

Odpowiedź na wyżej postawione pytanie brzmi „to zależy„. Domowa impreza może być strzałem w dziesiątkę, ale musimy szczególnie postarać się o to, aby takie spotkanie nie przypominało zwykłej, regularnej posiadówki wśród znajomych.

posiadówka wśród znajomych

W grę wchodzą więc specjalnie przygotowane na taką okazję ozdoby oraz jedzenie. Ciekawym pomysłem może być np. noc z pokerem oraz specjalnie zamówione przekąski. Być może znacie się wiele lat i kiedyś spędzaliście godziny przy jednej konkretnej grze? Warto wykorzystać takie małe smaczki, które wzbudzają dobre wspomnienia.

Największą zaletą wieczoru kawalerskiego w domu jest cena. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że żeby taka impreza się udała, trzeba mieć naprawdę dobry, ciekawy pomysł i włożyć w przygotowanie sporo energii i… kreatywności.

A może wyjść z domu?

Wyjście z domu obfituje w wiele, różnorodnych możliwości. Ciekawym pomysłem są krótkie, dwudniowe wycieczki i np. wynajęcie wspólnie domku nad morzem. Podczas takiego wyjazdu można przewidzieć ekstremalne rozrywki, takie jak np. skok na bungee czy ze spadochronem.

Jeśli nie chcecie lub nie macie możliwości wyjechać, skorzystajcie z atrakcji, które oferuje wasze miasto: gokarty, gry miejskie, imprezy tematyczne, paintball lub Gentlemen’s Club ze striptizem (przykładem takiego miejsca w Warszawie jest New Orleans, zapewniający swoim klientom wysoki, europejski standard oraz nocną restaurację).

Do wad takich wyjść można zaliczyć cenę ALE ta kwestia staje się mało znacząca, jeśli podzielicie między sobą koszty. Do zalet należy zaliczyć przede wszystkim nowe doświadczenia, których wcześniej albo nie mieliście okazji przeżyć, albo po prostu od dawna nie znajdowaliście na nie czasu. Wspólna przygoda poza domem pozwoli zbudować wyjątkowe wspomnienia i jeszcze bardziej zbliżyć was do siebie.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzecie, warto jest podjąć decyzję i określić punkty planu z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Dzięki temu będziecie mogli wybrać termin, który pasuje każdemu z was. Takie wcześniejsze zaklepanie daty jest szczególnie ważne, jeśli planujecie wspólną wycieczkę lub udanie się do eleganckiego, obleganego lokalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *