Xtrasize: opinie, cena, stosowanie i gdzie kupić? Czy działa?

Xtrasize

Xtrasize to tabletki na powiększanie penisa, które według producenta mogą pozwolić zwiększyć długość członka o nawet 7,5 centymetra! Czy faktycznie ten środek jest skuteczny? Jak działa Xtrasize i czy warto go kupić?

Czy rozmiar faktycznie ma znaczenie?

Kompleks „małego penisa” to zjawisko, które może dosięgać nawet kilkudziesięciu procent mężczyzn. Lwia część męskiej populacji zdaje się być przekonana, że rozmiar penisa ma bardzo duże znaczenie. Czy aby na pewno?

Trudno o jednoznaczną odpowiedź na to pytanie, niemniej jednak – z całą pewnością spora grupa kobiet zwraca uwagę na gabaryty penisa swojego partnera. Co istotne, liczy się nie tylko długość, ale także grubość (obwód) członka.

czy rozmiar jest wazny

 W badaniu przeprowadzonym w 2015 roku dowiedziono, że kobiety wolą penisy nieco większe niż przeciętne. Optymalny (uśredniony) penis powinien mierzyć ponad 16 centymetrów i mieć blisko 13 centymetrów w obwodzie.

Nie dziwi zatem fakt, iż wielu Panów decyduje się na powiększenie penisa. Wszakże, oczekiwania kobiet częstokroć przekraczają to, co mężczyźni mogą zaoferować swoim partnerkom. Rzecz jasna, powyższe dane zostały uśrednione, dlatego też – swoje „kompleksy” należy rozpatrywać indywidualnie.

Warto przy tym zauważyć, że „większy penis” to zwykle większa pewność siebie w sypialni.  Niekiedy zdarza się, że kompleksy doprowadzają do sytuacji stresowych, co wywołuje występowanie problemów z potencją i/lub przedwczesnym wytryskiem. 

Co to jest Xtrasize?

Xtrasize to suplement diety dla mężczyzn, którzy pragną w sposób nieinwazyjny wydłużyć i pogrubić penisa. Można wręcz zaryzykować stwierdzeniem, że jest to jedno z najpopularniejszych rozwiązań tego typu. Skąd tak duże zainteresowanie Xtrasize? Czy jest ono wynikiem wysokiej skuteczności preparatu?

 Producent Xtrasize na oficjalnej stronie produktu deklaruje, że jest to środek, który może powiększyć penisa o nawet 3 centymetry w ciągu pierwszego miesiąca stosowania. To niemal tyle, ile możemy zyskać korzystając z zabiegów chirurgicznych (nacięcie więzadeł wieszadłowych, wypełnianie kwasem hialuronowym). W związku z tym, trudno dziwić się, iż produkt jest aż tak popularny!

Niestety, nie zawsze zapewnienia producenta idą w parze z faktyczną efektywnością preparatu. Dlatego też postanowiliśmy – zweryfikować skład, działanie oraz opinie na temat tego produktu. W dalszej części tej publikacji odpowiemy również na pytanie ile kosztuje XtraSize i gdzie go kupić najtaniej.

Skład Xtrasize – co znajdziemy w tabletkach na powiększanie penisa?

Na wstępie zaznaczamy, że Xtrasize to produkt, w którego składzie znajdziemy tylko i wyłącznie naturalne składniki. Dzięki temu, ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest niewielkie. Produkt powszechnie uważa się za bezpieczny, choć oczywiście przy stosowaniu jakiegokolwiek preparatu należy zachować ostrożność i w przypadku pojawienia się reakcji niepożądanych, natychmiastowo przerwać kurację.

W tabletkach Xtrasize znajdziemy aż dziewięć składników aktywnych. Na szczególne wyróżnienie zasługują:

 • Tribulus terrestris (buzdyganek ziemny) – roślina, która od wieków znajduje zastosowanie w tradycyjnej medycynie. Preparaty z buzdygankiem określane są jako – silne boostery testosteronu – najważniejszego męskiego hormonu.
  Co więcej, tribulus terrestris jest również doskonałym sposobem na poprawę potencji. Powszechnie uważa się również, że spożywanie tej rośliny prowadzi do zwiększenia libido oraz intensyfikacji orgazmów
 • Maca Root – korzeń maca to roślina, która podobnie jak budzyganek naziemny posiada wiele cennych właściwości. Liczne źródła (w tym strona producenta Xtrasize) wskazują, że korzeń maca zwiększa ukrwienie prącia, co ma wspomóc erekcję oraz zwiększyć popęd płciowy. Co więcej, korzeń maca to również cenne źródło aminokwasów, które dodatkowo wzmacniają organizm.
 • Saw Palmetto – wyciąg z owoców palmy sabałowej to produkt, który często stosowany jest w leczeniu łagodnego przerostu prostaty. W wielu tradycyjnych medycynach, Saw Palmetto uznawane jest za substancję działającą afrodyzjakalnie.
  Prócz tego, ekstrakt z palmy sabałowej to także cenne uzupełnienie diety. Wykazuje ona bowiem właściwości redukujące poziom złego cholesterolu oraz wzmacniające organizm.
 • L-arginina HCl – substancja, którą bardzo często znajdziemy w suplementach diety na wzmocnienie erekcji. Wszystko za sprawą tego, iż ten organiczny związek chemiczny uczestniczy w przemianach azotowych, co finalnie doprowadza do lepszego ukrwienia członka.
  Co ciekawe, l-arginina ma również wpływ na gospodarkę hormonalną, co może mieć kluczowe znaczenie przy eliminacji problemów z potencją.

Skład uzupełniają:

 • Nasiona dyni
 • Żeń-szeń
 • Pokrzywa
 • Lukrecja
 • Sarsaparilla

Trzeba przyznać, że powyższe zestawienie wygląda naprawdę ciekawie, aczkolwiek – nawet na stronie producenta Xtrasize brakuje informacji, które składniki odpowiedzialne są za fizyczny wzrost członka.

Nie ma natomiast żadnych wątpliwości, że jest to ciekawe i skuteczne rozwiązanie w przypadku eliminacji defektów związanych z ograniczoną sprawnością seksualną. Niemniej jednak, trudno o jednoznaczną odpowiedź czy ta formuła będzie skuteczna przy powiększaniu członka.

Opinie o Xtrasize – czy produkt faktycznie działa?

Odpowiedzi na pytanie czy Xtrasize to produkt, który jest w stanie powiększyć penisa możemy – bez trudu – poszukać w Internecie. Na wielu forach, portalach tematycznych, a niekiedy i w grupach na popularnych serwisach społecznościowych, znaleźć można całe wątki poświęcone rzekomej skuteczności Xtrasize. Co o tym produkcie sądzą mężczyźni? Jakie efekty daje Xtrasize?

Opinie na temat efektywności Xtrasize zdają się być mocno podzielone. Z jednej strony użytkownicy chwalą sobie skuteczność tego produktu, z drugiej zaś można natrafić na multum komentarzy sugerujących, że preparat nie wpływa na długość penisa.

Wartym odnotowania jest również to, że lwia część pozytywnych komentarzy odwołuje się do innych właściwości Xtrasize. Mężczyźni korzystający z tego produktu zauważają zwiększone libido, silniejszą i trwalszą erekcję oraz zdecydowanie intensywniejsze orgazmy. Co więcej, część z Panów uważa, że produkt pozytywnie oddziałuje na kondycję psychiczną, tj. poprawia samopoczucie.

Rzecz jasna, trudno mówić o konkretnych efektach, gdyż każdy organizm reaguje inaczej. Niemniej jednak, nie powinniśmy spodziewać się jakiejś rewolucji w bokserkach. Rezultaty, o których wspomina producent (nawet 7,5 centymetrów wzrostu) najprawdopodobniej nie są do osiągnięcia w każdym przypadku.

Bezpieczeństwo stosowania Xtrasize – czy stosowanie jest ryzykowne?

Panuje błędne przekonanie, że produkty wspomagające zdrowie intymne częstokroć niosą ryzyko wystąpienia defektów w innych obszarach funkcjonowania organizmu. O ile taka sytuacja może mieć miejsce w przypadku tzw. „niebieskich tabletek” na receptę, o tyle w przypadku suplementów diety opartych na naturalnych składnikach,  ryzyko wystąpienia reakcji niepożądanych jest naprawdę niewielkie.  

Dla kogo przeznaczony jest produkt Xtrasize?

Wbrew pozorom, Xtrasize to nie tylko produkt przeznaczony dla mężczyzn, którzy pragną powiększyć penisa. Jak wynika z analizy składu produktu – z powodzeniem można go zastosować w celu poprawy sprawności seksualnej.

Stosując Xtrasize można liczyć na:

 • zwiększenie popędu płciowego
 • eliminację zaburzeń erekcji
 • zintensyfikowanie doznań seksualnych

Co prawda produkt sprzedawany jest jako sposób na powiększenie penisa, aczkolwiek w opisie składników znajdującym się na oficjalnej stronie produktu, nie brakuje wzmianek o innych właściwościach Xtrasize.

Jak stosować Xtrasize?

Jak stosować Xtrasize

Xtrasize to produkt, który należy stosować raz dziennie (1 kapsułka). Zaleca się przyjmować suplement na czczo i popijać dużą ilością wody. Jakiekolwiek zmiany w dawkowaniu Xtrasize możliwe są tylko i wyłącznie po uprzedniej konsultacji z lekarzem.

 Wartym odnotowania jest również fakt, iż producent zaleca stosowanie preparatu przez okres wynoszący 3-6 miesięcy. Ma to na celu zmaksymalizować efektywność terapii. Niemniej, już nawet 1-miesięczna kuracja może okazać się skuteczna (wg informacji na oficjalnej stronie produktu, można spodziewać się wzrostu penisa o nawet 3 centymetry!).

Gdzie kupić ten produkt?

Mężczyźni, którzy pragną powiększyć penisa, częstokroć wstydzą się zapytać o preparat w aptece. Na całe szczęście, w przypadku Xtrasize nie jest to konieczne! Wszak, oficjalnym kanałem dystrybucji produktu jest strona internetowa (xtrasize.pl).

Dokonując zakupu na oficjalnej stronie otrzymujemy gwarancję oryginalności produktu. Przesyłka wysyłana jest zwykle w ciągu 24 godzin. Co ważne, produkt jest zapakowany w dyskretny sposób.

Ile kosztuje Xtrasize?

ile kosztuje xtrasize

Cena Xtrasize uzależniona jest od wielkości pakietu, na który się zdecydujemy, tj.:

 • PAKIET START (1 opakowanie produktu) w cenie 199,00 zł.
 • PAKIET EKONOMICZNY (2 opakowania produktu) w cenie 339,00 zł.
 • PAKIET POLECANY (3 opakowania produktu) w cenie 479,00 zł.

W 1 opakowaniu Xtrasize znajduje się 60 kapsułek, co oznacza, że przy dawkowaniu zaleconym przez producenta, 1 opakowanie to zapas na 2 miesiące stosowania.

Cenę Xtrasize najlepiej obrazuje tabela:

Cena całkowita

Rabat

Cena za 1 miesiąc stosowania

Pakiet „start”

199,00 zł.

0 zł.

99,50 zł.

Pakiet „ekonomiczny”

339,00 zł.

60,00 zł.

84,75 zł.

Pakiet „polecany”

479,00 zł.

120,00 zł.

79,83 zł.

Im większy pakiet wybierzemy, tym korzystniejsza jest cena produktu. Natomiast, warto pamiętać, że nie w każdym przypadku tak długa kuracja jest potrzebna.

Co ciekawe na stronie zamówienia znaleźć można następujący komunikat:

90 dni na zwrot

 Jeśli nie zauważyłeś u siebie oczekiwanych efektów, możesz zwrócić nierozpoczęte opakowanie w ciągu 90 dni. Zwrócimy pieniądze.

W związku z powyższym, nic nie ryzykujemy wybierając od razu większy, bardziej opłacalny pakiet.

Czy warto kupić? Czy produkt ma jakieś alternatywy?

Ciekawy, bogaty skład w połączeniu z całkiem dobrymi opiniami sprawia, że Xtrasize może być postrzegany jako mniej inwazyjna alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii. Oczywiście, należy zdać sobie sprawę, że nie będzie on pomocny w każdym przypadku, aczkolwiek jego koszt jest relatywnie niski.

 Warto jednak wiedzieć, że na rynku jest wiele innych produktów tego typu, jak chociażby Member XXL, który zajął pierwsze miejsce w autorskim rankingu tabletek na powiększenie członka.

Więcej na temat Member XXL przeczytać można tutaj:

Recenzja tabletek na powiększanie penisa Member XXL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *