Czy w wieku 50 lat, można wyglądać lepiej niż w wieku 25 lat??

Można.

Cindy Jackson kobieta, która przeszła 52 operacje plastyczne za kwotę ponad 100 000$. To wygląd Brigitte Bardot inspirował ją do kolejnych ingerencji chirurgicznych w jej ciało. Marzenie by zbliżyć się do „naturalnej piękności”, spełniło się po latach chirurgicznych cięć.

Wszyscy chcą być piękni

Nie wszyscy są. Mimo, że operacjom plastycznym częściej poddają się kobiety, nie znaczy, że faceci nie przejmują się swoim wyglądem. Rozumie, że w krajach Ameryki Południowej, to konieczność. Na każdym rynku rządzi popyt i podaż, a jeśli facetów jest mniej od kobiet, to naturalne, że o swoje trzeba walczyć.

Inaczej sytuacja ma się w Europie.

Tu jest tylko jedno życie. Teraz. Atrakcyjność i seks jest niemal równoznaczne z życiem. Gdy kobieta przestaje słyszeć „Jesteś piękna, pragnę Cię” to obumiera. Gdy faceci nie oglądają się za nią, jest poza rynkiem. Kończy się seks. Kończy się życie.

Wtedy ratunkiem są: lifting, operacje twarzy, piersi, kolan, botox i inne ciekawe zabiegi, przy których gdybym asystował – to bym zemdlał.

Zdjęcia kłamią.

Czasem robię zdjęcia, ale zawsze pięknym dziewczynom. I wiem, że zdjęcia często potrafią kłamać. Jeśli „zwykłe zdjęcia” są specjalnie skadrowane i podretuszowane, to co się musi dziać z fotkami robionymi przez profesjonalistów. Fotkami, które zamieszczane są w topowych kobiecych czasopismach i magazynach.

Jestem przeźroczysta.

Moja koleżanka, gdy miała złe dni, szlochała:

-Czuję się brzydko. Chcę być przeźroczysta.

Była bardzo ładna. Ale każdy miewa gorsze dni.

Czy ty też tak masz? Obawiasz się, że będziesz nieatrakcyjna? Że faceci nie będą oglądać się za Tobą na ulicy? Nie będą podchodzić? Podrywać?

Zwracanie na siebie uwagi to silna potrzeba kobiet.

Nie prawda?

To dlaczego faceci nie noszą szpilek i nie używają szminek, a na imprezach zawszę chodzą w garniakach zamiast sukniach z głębokim dekoltem, i odsłoniętymi plecami.

Wierzę, że dla kobiet to duży ból gdy nikt nie zwraca na nie uwagi.

Na szczęście do przyciągania do siebie wartościowych ludzi, nie potrzebna jest uroda. Aby zdobyć szacunek nie potrzeba ładnej buzi i długich nóg.

Nikt nie chce się starzeć, bo to oznacza przybliżanie się do śmierci. To oznacza – koniec.

To jedna wielka bzdura.

To życie jest tylko jednym z etapów. Chcesz wyglądać lepiej, ok. Ale trzeba do tego podejść bez niepotrzebnej spiny. Zrobić to spokojnie, dla siebie. Nie dla innych. Nie dlatego aby oddalić od siebie myśl: „starzeje się, mój świat się kończy.”

Co jest fajnego w starości?

W sumie nic. Znaczy jest chyba jedna rzecz, którą obserwuje u moich dziadków. Oni mimo że mają już lat ponad 80, to są naprawdę super.. Wyluzowani. Pogodzeni z życiem, żyją jakby bez żadnych napięć, bez problemów młodości, bez dziecięcej naiwności.. Pełen luz jak po joincie. A nawet nie wiedzą czym jest gandzia.

Nawet zestarzeć trzeba się umieć.

O Autorze

Sympatyczne oblicze o manierach demona. Lubię: pić kawę, plątać się po mieście i nie słuchać dobrych rad.